Lehet valami bajom? Vagy miert nem akar jonni a baba?

Figyelt kérdés

2019 . 4. Ho ota probalkozunk,6. Hoban a kovetkezo tortent kb 6 halvany pozotiv tesz, ami nem erosodott orvos uh , nem latott semit , 2 napra rameg is jott. 11 napos kesessel.

Majd 9 hoban terhes lettem , es 10 ho ban elveteltem missed abortusra volt szukseg.

Most ismet 8 db halvany pozitiv tesztem van , van ami extra halvany, 3 napja kesik ,erosodni nem akar,

Lehetseges hogy valami problema van velem hogy nem tud a baba beagyazodni?


2020. márc. 10. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak egy alapos vizsgálat után fogja tudni megmondani neked az orvos. De az biztos, hogy nem innen fogod megtudni.
2020. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, egy alapos orvosi kivizsgálásra lenne szükség, kezdve egy hormonokat néző vérvizsgálattal. Pajzsmirigyed rendben van? A ciklusaid rendszeresek, normális a mensid?
2020. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 éve derült ki a PCOS

Eddig 4 orvosnál voltam de semmi eredmény.

Amiket fent leírtál a nagynénémnek is ugyanez volt.

Menj el egy nőgyógyászhoz ő többet tud és ha szükséges továbbirányít más orvoshoz.

2020. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Calvin123 válasza:
Ezt kemiai terhessegnek hivjak
2020. okt. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!