Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől emelkedett meg újra a TSH?

Mitől emelkedett meg újra a TSH?

Figyelt kérdés

Euthyrox 75mg-ot szedek 9 hónapja (akkor diagnosztizálták az autoimmun pajzsmirigy alulműködést) minden nap beveszem éhgyomorra, sose maradt ki és mindig megvárom az egy órát majd csak utána reggelizek. 6 feletti TSH-ról levitte 0.8ra novemberre, utána 1.6 lett a januári eredmény majd 3.5 a tegnapi :(

Miért emelkedett megint fel ennyire?

Nem állt be a gyógyszer mellett sem, kevés az adag és emelni kell?

Írtam az endodokinak, de amíg nem válaszol kíváncsi vagyok ha esetleg másnak is volt hasonló helyzet, mik a tapasztalatok?



2020. márc. 11. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit emelni kell rajta, de nem vészes, én 3,8-cal estem teherbe, a dokim szerint oké ez az érték és nem is volt semmi gond.
2020. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem minden télen felmegy, nyáron meg le.Most nekem is 3,8 lett most emelt a doki, mert vannak tüneteim is :(
2020. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!