Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek az értékek utalhatnak...

Ezek az értékek utalhatnak pajzsmirigy problémára?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, de leállt a ciklusom teljesen. Eddig mindig, már 17 éves korom óta, 31/5 napos ciklusom volt. Most 4 hónapig fokozatosan csökkent, most leállt. Megkezdtük emiatt a kivizsgálást, most pajzsmirigyet nézetett a doki. Csak pénteken jutok be hozzá, láttam hogy vannak itt pajzsmirigy problémákkal küzdő kismamák, megnéznétek az értékeket?

Tsh 1,610, t3 5,32, t4 13,86 és antiTpo 40,0

Mindegyik érték a referencia tartományon belül van. Ciklus 3.és 21.napi hormonpanel és terheléses cukor már volt, az rendben volt.


2020. márc. 15. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem pajzsmirigy probléma (nekem alulműködésem van). A dokim azt mondta hogy ha babát szeretnék akkor a tsh t 2.5 alá kéne vinni. Ez nálad tökéletes. Átjárhatósági vizsgálat volt már?
2020. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem. Az megmagyarázná miért nem menstruálok? Ovuláció sem volt, akkor petesejt sincs aminek át kellene jutni.
2020. márc. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!