Van koztetek olyan akinek nagyon rendszertelen a menstruacioja?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Arra lennek kivancsi,hogy vane olyna koztetek akinek eleg osszevissza a menstruacioja es megis sikerult a baba , vagy esetleg tapasztalatok , otletek,hogy mi segitett ezen.

Elore is koszonom



2020. márc. 20. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Ezen az segít, ha orvoshoz mész és kivizsgáltatod magad, hogy kiderüljön mi okozza.
2020. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Orvos?

Lehet valamilyen hormonkúrával lehetne rendezni a menstruációt.

Illetve állítólag, az aviva, kriston, arven tornák is segíthetnek.

2020. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam ,hogy elso sorban az okoskodok lesznek itt.

Voltam orvosnal mar nem is egyszer es nincsen se cisztam , sem hormon problemam , a mehem kissebb 0.5cm-el. Emiatt rendszertelen a menstruacio , de ezen nem segit semmi.

A kerdesem azvolt,hogy vane valaki meg aki ilyennel kuzd , es ,hogy mennyire estek nehezen teherbe?!

2020. márc. 20. 11:55
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez lenne az a pont, ahol keresnék egy másik orvost, mert amit mondasz, az úgy hülyeség, ahogy van. A ciklust nem a méh mérete határozza meg, hanem a hormonális egyensúlyod. 4 papírom volt a rendszertelen ciklusommal arról, hogy semmi bajom. Az ötödik orvos tudta is mit csinál. miután kezeltek, lett 2 gyerekem. Előtte vetéltem.


Ne állj meg egy kóklernél! Menj tovább!

2020. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk megírhattad volna, hogy voltál orvosnál te OKOSKA. Mindenkit a jó szándék vezérelt, aki orvoshoz küldött.
2020. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

En is ostobasagnak tartok egyebkent de gondoltam egy orvost csak nem hazudtolok meg.

3 sztks vizsgalat : 1. Nincs semmi baj , gyonyoruszep a mehe minden ok

2. Kissebb a mehe mint kellene de nincs gond csak nehezebb lesz a teherbeeses

3. Minden rendben van , sok no kuzd rendszertelen ciklussal


Aztan elmentem maganorvoshoz , akinek nek keves penzt kifizettem majd kozolte,hogy valoban kissebb a mehem biztos azert nem jon meg de semmigond , csak nehezebb lesz.


Itt meguntak , aztan most a jelenlegi helyzet miatt nem is tudok sehova elmenni. De ez mar huzodik kb 2 eve.

Igaz a baba dolog meg csak 3 honapja tart , de tajekozottabb szeretnek lenni , ha mar ilyen helyzetben vagyok.

2020. márc. 20. 12:10
 7/14 A kérdező kommentje:

Ugy gondolom normalis emberek vagyunk , akik ha valami gond van elsonek orvoshoz fordulnak.

Minek irtam volna meg nincs osszefuggese a kerdesemhez

2020. márc. 20. 12:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Rendszertelen, mégis mindkétszer elsőre összejött, pedig alig voltunk együtt
2020. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig rendszertelen volt. Az első gyerek első próbálkozásra összejött (első ciklusban). A második is a menstruació visszatérte után első alkalommal. Annyit hozzátennék, hogy sokáig nem jött meg szülés után (igaz, sokáig szoptattam).
2020. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rendszertelen volt (PCOS miatt) első hónapban összejött .
2020. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!