Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezeket lehet szedni egyszerre?...

Ezeket lehet szedni egyszerre? Inofolic, d vitamin, forcapil, multi. Barátcserje, fűrészpálma?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk. PCOS-m van. A fűrészpálmáról azt olvastam segít abban hogy a haj ne hulljon(ami iszonyatosan pereg..) eddig az inofolicot iszom d- és multivitamin, és forcapil hajvitamin. Ajánlották a barát cserjét és fűrész pálmát vagy törpepálmát. Ezeket lehet egyszerre?

2020. márc. 21. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind vitaminok, gyogynovenyek, mehetnek egyutt. De a D-vitaminhoz mindenkepp kell K2-vitamint szedni! Sok sikert!
2020. márc. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én is PCOS-es vagyok, nekem szerintem a málnalevél tea segített teherbe esni, én is előtte kipróbáltam minden féle gyógynövényt, de nálam azok nem váltak be. Mondjuk szerintem mindenki kicsit más és főleg terhességbeesési gondoknál nem mindenkinek ugyan az válik be. Szóval ezt a málnalevél teát csak a figyelmedbe akartam ajánlani, hogyha amit most próbálgatsz nem válna esetleg be.


De amúgy a kérdésre válaszolva ezeket lehet együtt szedni.


Hajhullásra nekem én nem nagyon találtam gyógynövényt, ami segített, hogy természetes, minden féle káros anyag nélküli sampont kezdtem el használni. Illetve nekem nagy darabokban jött le a fejbőröm és nagyon viszketett, mint kiderült állandóan gombás fertőzést kapok a fejbőrömön a hormonegyensúly felborulása miatt, ezért egy hónapban kb 2szer használok ketoconazole tartalmú sampont (az elején többszőr használtam, gyógyszertárban lehet kapni). Nem tudom, hogy neked ez van-e de viszonylag sok PCOS-nál van ez, és azt írtad, hogy “iszonyatosan pereg” ez alatt nem tudom, hogy a fejbőröd vagy a hajad érted.

2020. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 2-es,lehet kipróbálom én is, hátha :) korpás a hajam. Jó lenne rá?
2020. márc. 22. 11:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként milva koffein sampont használok kb 3 hete:) erről. Is jókat hallottam. Hormon vizsgálatra eddig nem tudtam menni mert fél évet kiesett, most hogy ez a probléma kezd helyre állni, így tudnék menni.. Ha nem lenne ez a vírus... Vissza mondták az időpontot. Pedig lehet hogy fény derülhetett volna hogy mitől lehet a hajhullás..
2020. márc. 22. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajhulláshoz csak annyi, semmiképp se fessétek a hajatokat, max. növényi festékkel. Nekem azóta nem ritkul, mióta abbahagytam a festést.
2020. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!