Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Munkahelyi stressz, szorongás...

Munkahelyi stressz, szorongás befolyásolhatja a teherbeesést? Minden eredményünk jó, páromnál is és nálam is. Nem tudok már másra gondolni. Több éves próbálkozás után sem jön össze a baba.

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló problémája?
2020. márc. 25. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen. En vagyok egy elo pelda ra. Elso kislanyomnal mar mi is kivizsgaltattuk magunkat minden rendben volt. Nagyon stresszes munkam volt allandoan ment a vita a kollegakkal. 2012juniusaban at kerultem masik sorra augusztusban kiderult hogy babat varok szeptember vagy oktober elejen el is jottem tpre. A masodikkal is hasonloan jartam 2018 szeptemberben at kerultem masik terultre januarban mar babas voltam. Elso kislanyra 7evet vartunk a masodikra 6evet. Nekem a dokim mondta is mind a kettonel hogy valoszinu hogy a munkahely miatt jott ossze nehezen.
2020. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt mas oka is, de erdekes, hogy nyugodtabb pozicioba kerultem en is es ferjem is, es ra par honapra osszejott a baba. Elotte pont 2 evig probalkoztunk
2020. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Tesómék 1,5 éve próbálkoztak de nem s8került. Stresszes volt nagyon a munkája, ráadásul nőként napi 100 rekesz húsokat pakolásztak. Elkezdték kivizsgáltatni magukat, a férjénél volt gond, de időközben felmondott és az első hónapban összejött pedig a kezelést még el sem kezdték. Nekem dettó. Munkahelyen belül áthelyeztek másik részlegre, 2 év után ekkor sikerült. Minden jót!
2020. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

13 hónap után sikerült a lányunk.

Majd visszamentem dolgozni gyed után 2 év után úgy döntöttünk h jöhet a tesó.

11 hónap és egy vetélés után döntöttem a munkahely váltásról.

Szerencsére gyorsan sikerült új munkát találnom.

Felmondtam, elmentem a dokihoz h írja fel a foggátlót. Vártam h megjöjjön h tudjam szedni. De már nem jött meg. 3 napig vártam (gondoltam izgulok a kezdés miatt) de nem!

Vettünk egy tesztet, du olyon pozitív lett h majd leugrott a 2 csík.

Nem is csoda! Ikreket várok 🥰

2020. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat, gratulalok nektek, remélem nekünk is sikeres lesz.

Gondolkodom a váltáson, csak ebbe a mostani helyzetben elég nehéz.

2020. márc. 25. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Én annyit nem idegeskedtem még,mint a munkahelyen és teherbe estem.Nem jó a stressz,de biztos nem az idegesség miatt nem jön össze,hanem inkább lelki oka van!
2020. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előfordul ilyen, de sajnos nálunk nem ez a gond. 3 éve próbálkozunk, 2 éve munkahelyet váltottam, és reméltem, hogy spontán sikerül. Sajnos nem. Nálunk amúgy a férjemnél van probléma, lombikra várunk.
2020. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Befolyásolhatja, persze, de nem csak ezen múlik. Az sem mindegy, alapjában véve van-e bármilyen termékenységi problémátok, ami testi eredetű.
2020. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!