Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit csináljak a barátnőmmel...

Mit csináljak a barátnőmmel hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnenk babát nyáron volt az esküvőnk azóta próbálkozunk de nem sikerül. Barátnőm mikor meg lát kisgyereket az utcán mindig nagyon nézi őket és látom rajta hogy gondolkodik. Most ebben a hónapban azt hitte sikerült mert késett neki. Tegnap este jött meg neki és azóta nem lehet hozza szólni. Ha mondom neki hogy szolaljon meg akkor sír és nem tudom megnyugtatni

25eves


2020. márc. 25. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

A baba jönni fog mikor jönnie kell.

Sokaknak sok sok év után jön össze. KB 1 év után kell menni orvoshoz hogy nem jön össze ő tovább küld ha úgy van...

Vegyen ovulációs tesztet és akkor legyetek együtt.

Ne görcsöljon rá mert akkor nem jön össze. Nyugi. Fiatal meg. Sok sikert 😊

2020. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Valahogy próbáld vele megértetni azt, hogy minél jobban rágörcsöl, annál később fog összejönni. Stressz csak ront a helyzeten.
2020. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha rövidebb lesz a mensije csinálhat egy tesztet, háátha emlékezetből egyet még bepróbálkozott a szervezete. A második a terhességemnél így jártam, erős vérzés 1napos késésnél. 5nap helyett csak 2volt ez lett gyanús. 3.nap pozi teszt, ja és az egy napos késésnél még mielőtt elkezdtem volna vérezni negatív volt a teszt.

Első terhességemnél nem volt ilyen, jó pár nappal a mensi előtt pozi colt a teszt, és nem is próbált megjönni. Valószínű akkor korán vont az ovu, 2.nál pedig későn.

Szorítok nektek!

2020. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%

Akár az örökbefogadáson is elgondolkodhattok - egyfajta lehetőségként.


Tudok egy ismerősömről, aki még a 70-es évek végén kezdett el örökbefogadni 7 gyereket, TELJESEN EGYEDÜL... (20-as évei közepén.)


De ha mindenképpen sajátot szeretnétek, Áldásom Rá! (Sajnos az egyházak sincsenek nyitva, így telefonon, e-mail-en keresztül lehet velük érintkezni.)

2020. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Az a helyzet, hogy ez egy olyan dolog, ha ő nem akar megnyílni, nem tudsz segíteni. Mi is 11 hónapig próbálkoztunk. Volt hogy 3 hetet késett. Volt pár negatív tesztem. Közben persze azt láttam, hogy körülöttem mindenki terhes lesz.

Próbáld meg rávenni, hogy nyíljon meg neked. Beszéljétek át a helyzetet, a lehetőségeiteket

2020. márc. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!