Mire számíthatunk így?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve nem jön a baba. Nálam minden oké, páromnál nem igazán. Nem lett jó a spermavizsgálata. 35 millió volt a spermája és ebből csak 4%-nál volt motilitás. Azt mondta a doki, hogy kevés is, lassú is és formára se jó. Az összesen leadott adagból azt mondta, hogy kb 1200-1400 az a spermaszám ami teherbeejtéses jó. Várjunk 3-6 hónapot ismételjünk és utána meglátjuk. Fiatalok vagyunk én 24 ő 27. Nincs káros szenvedélye, nem beteg mégis ez van. Mire számíthatunk? Spontán eshetek teherbe?
2020. márc. 29. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tartsátok be amit a doki mondott a többit meg majd pár hónap múlva mondja, ha nem sikerült. Többet nem tehettek.
2020. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Profertil kurat nem ajanlott a doki a parodnak. Neten olvass utana szep eredmenyeket ernek el vele, es vesztenivalotok nincs.
2020. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi közel 2 éve próbálkoztunk, amikor a férjem elment a vizsgálatra.(30 éves, sportol, nem iszik, nem dohányzik)

A kézhez kapott eredmények nem voltak túl jók, nagyon alacsony volt a spermiumszáma. Ezután másnap(!) reggel pozitívat teszteltem. 🙃


Az orvosnál jobban senki sem tudja, mi a következő (és a legjobb) lépés a számotokra, de én azt mondom, csodák néha vannak. És a próbálkozás azért elég élvezetes "meló" is tud lenni... Szóval ne adjátok fel! 😉


Egy 24 hetes kismama

2020. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra esetleg figyeljen, hogy a heréket ne érje meleg (pl laptop az ölben) mert az is árthat
2020. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!