Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Furcsa helyzetben vagyok: a...

Furcsa helyzetben vagyok: a ciklusom 12. napján vagyok, és azon gondolkodok, hogy vajon van -e peteérésem? Korai petefèszek kimerülésem van, genetikai eredetű. Ciklusom rendszertelen, ezért számolásra nem hagyatkozhatok.

Figyelt kérdés
Nyákom semmi nincs, esetleg nagyon kevès krémes, ha felnyúlok, de inkább azt mondanám, hogy száraz vagyok. A hőm semmi változást nem mutat. Egyedüli jel, hogy a méhszájam egyre fennebb van, egyre puhább és nyitottabb. Kicsit szurkál néha a bal petefészkem, de ennyi. Nem tudom, hogy ez önmagában elég jel-e, vagy kéne a nyàk meg a hő is... van valakinek tapasztalata, hogy baba lett a dologból nyàk jelentkezése nèkül is? Sajnos ritkán van peteérésem, és a gyógyszeres stimulációra nem reagáltam egyàltalán. Így csak a hasonló sikersztorik tartanák bennem a lelket, meg egy csoda is kéne.. persze minden tapasztalat megosztását előre köszönöm!:)
2020. márc. 29. 18:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Valakinek vélemény vagy tapasztalat a konkrét kérdésemmrl kapcsolatban van? Nagyon várnám:)
2020. márc. 29. 18:36
 2/8 A kérdező kommentje:

Ki mint él, úgy ítél - tartja a közmondás, tehát ebből indulhatsz ki kedes válaszoló, mikor úgy osztod nekem tanácsokat, mintha ismernél személyesen. 5 éve türelmes vagyok, túl vagyok veszítésen, stimuláción, 2 ország orvosain - a kedves párom (férjem) férfiként nem tud hozzászólni a nyák-kérdéshez, egyébként egyformán vàrjuk és szeretnénk az említett 5 év óta minden nap.

Nagyon de nagyon kérem azt aki válaszol, hogy a kérdésemet célozza, egyébként tanácsot orvostól kapok, én véleményt kérek a kérdésemre. Tényleg. Ne legyen mindig csalódás mikor felvillan, hogy kaptam választ,

2020. márc. 29. 19:03
 3/8 A kérdező kommentje:
A vírusjárvány miatt beszorultunk a házba, abbamaradt a kezelés és megint nem akarunk egy hónapot veszíteni. Ezért írtam ide, hogy vélemények / tapasztalatok megosztását kérjem, látatlanban való okos bölcs tanács haszontalan. Köszönöm a megértést.
2020. márc. 29. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Most biztos jól le leszek pontozva, de pont le..

Laikus véleményem a hőmérséklet plusz méhszáj vizsgálat, önellenőrzés, hozta össze a 3.gyerekünket!Én is csináltam és tökéletesen tudtam, hogy hol tartok a ciklusban. Első hónap kémiai terhesség, második hónapban már megmaradt a baba.

Amit leírtál abból úgy tűnik rajtad nem fog múlni, mindent megteszel 🙂

Az, hogy az ébredésihő nem változik szerintem nem jó jel 😔 petefészek szúrka érzés önmagában kevés, lehet csak próbálkozik a szervezet!

Sokat nem igen segítettem a válaszommal..

Kitartást kívánok és remélem, hogy mielőbb anya leszel ❤️

2020. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nagyon a választ! A hőm sosem sikerült elcsípni, lehet azért mert ezek a digitàlis hőmérős szájba téve lehet pont azt az 1-2 tizedet tévesztik, ami nálam a változás maga. Ha szájban mégem egymás után 2-3x, mindig legalàbb 2 eredmény eltér 1 tizeddel. Múlt hónapban pl nagyon bő nyákom volt, de a férjem pont kórházban volt:( ebben a hónapban meg semmi nincs, csak a puha méhszáj, meg a durva hangulatingadozás:( làtszik az előbbi kommentjeimen is:)):( megbolondulok a tehetetlenségtől lassan:(

2020. márc. 29. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Sajnálom amike keresztülmesz!

A homerozes minden alapveto szabalyat betartod?

En javasolnam, hogy huvelyben merj, mert pl aki ejjel nyitott szajjal alszik (amit ugye eszre se veszunk) reggel csaloka lehet az eredmeny! A masik, higy vegyel (ha megteheted) bazális homerot. Ez ket tizedig mer, sokkal pontosabb mint a sima. Nekem Beurer van, de sima omronnal kezdtem, hat eg es fold!! Meg a sima 36,3 volt a bazalis 36,55. Szoval nem kicsi a kulonbseg hiaba mara mind a ketto.

Sok sikert kivanok neked, kitartast! ❤

2020. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom:)
2020. márc. 29. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ovutesztet is használtál már?
2020. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!