Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan, hogy mindketten...

Van itt olyan, hogy mindketten egészségesek voltak, mégis sokára jött a baba?

Figyelt kérdés

Tehát bizonyítottan egészségesek,mégse jön a baba sokáig,pedig jókor vannak együtt,minden körülmény adott.

Mennyi idő után sikerült a baba?


2020. márc. 31. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az átlag a 3 hónap 30 év alatti korban, felette már 4, 35 felett már 8 egészséges pároknál, akik jókor vannak együtt. (Ezt egy Czeizel mondta egy videóban, ha jól emlékszem.)
2020. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.5 év volt nálunk. Voltunk dokinál, semmi bajunk. Én 33 évesen lettem terhes végül, férjem 34 éves volt akkor.
2020. márc. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 5 év után sikerült. Elvileg mindketten egészségesek vagyunk. Nekem mondjuk csak 1 petevezetékem van. Lehet, hogy ez azért nehezítette a dolgot.
2020. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindketten egészségesek vagyunk, 6 évet vártunk az elsőre. A kicsik jöttek gyorsan, első-második hónapban. 😊
2020. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 34, párom 44 volt mikor elkezdtük.

11 hónap után jött össze.

2020. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Ha sokára jön, akkor valkinél valami nincs rendben. Ha minden rendben, és rendszeres a szex, akkor 1-2 hónap a max.
2020. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!