Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS és IR mellett is sikerülh...

PCOS és IR mellett is sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a férjemmel. Talán most kezd rendszereződni a menstruációm. 3. alkalommal jött meg. Előtte fél év kimaradt. Kérdésem, sikerült valakinek úgy a baba hogy PCOS és IR-es volt?

2020. ápr. 3. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsőre az elsővel, 3.hónapban a másodikkal.

Mio inozitolt ittam, biotech multivitamint szedtem és folyamatosan diétázom és sportolok. Pcosem van bár nekem rendszeresen megjön mindig.

2020. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Psos +ir 2 gyermekem van. Az első 2 év után a második 5 hónap után.

Merckformint szedtem és inofolicot

2020. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inofolicot, d vitamint, multivitamint szedek
2020. ápr. 3. 17:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Napi fél óra torna elég? Tavaly augusztusba 68kg voltam, most diétával elértem a 60kg ot. Szeretnék még fogyni. Egészségesebben élni. Diéta mellett nem rég kezdtem el tornázni. Eléggé elfáradok ilyenkor. Elegendő egy fél órás edzés?
2020. ápr. 3. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En dietaval es aviva tornaval (hormontorna) tunetmentes lettem szinte teljesen, es elsore sikerult az elso gyerekunk, 2 ev utan a masodik, ott nem tornaztam rendesen, a prolaktin-szintemnek kellett helyrejonnie.
2020. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!