Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek a lombik az utolsó...

Akiknek a lombik az utolsó esélyük, főként a koruk miatt; hogy élitek meg a jelen helyzetet?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 23:23
 1/9 tutu79 ***** válasza:
35%
Szia Én rosszul eléggé. De nem adom még fel. Most a párommal is elkezdek szedetni ligetszépe olahat és barátcserjét. Ki tudja, hátha jó lesz.
2020. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Maca por is nagyon jó hatással van a hormonrendszerre, plusz inofolic folsav italpor kifejezetten lombikosoknak, vagy teherbeesési gondokkal küzdőknek nagyon jó.
2020. ápr. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én szedhetek akármit is, a két elzáródott petevezetékemen egyik sem fog segíteni...
2020. ápr. 6. 09:08
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Ugyan nekem elsőre sikerült teherbe esni természetes úton, együttérzésem. :) Reméljük mire visszaáll minden a rendes kerégvásába még nem lesz túl késő.

27hkm

2020. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Mivel nem ismerjük az életedet, nem tudhatjuk, milyen problémáid vannak. Segíteni akartunk, nem így kellene reagálni rá.
2020. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk ugyan nem a korunk miatt, de a lombik az utolsó esély arra, hogy gyerekünk legyen. Az utolsó konzultáción úgy váltunk el a dokitól, hogy még egy pár vizsgálat és indul a stimu, ez volt február elején. Mire meglettek a vizsgálatok, bejött a mostani helyzet. Eléggé le vagyunk törve, hiszen már három éve próbálkozunk, és már a célegyenesben voltunk... Ki tudja, lehet, hogy mire megint el tudjuk kezdeni, addigra újra végig kell menni az orvosi kivizsgálásokon is. Szóval elkeserítő, de nem hagyjuk, hogy ez rányomja a bélyeget a kapcsolatunkra, próbálunk bizakodóak lenni.
2020. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Kinek nem tetszik a válaszom és miben nem ért velem egyet, hogy lepontozott? Őszintén kíváncsiságból kérdezem, nem a százalék érdekel, csak tényleg foglalkoztat, hogy mi volt ebben a leszavaznivaló.
2020. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan vagyunk, mint a 6-os válaszoló. Nálunk a férjem meddő, és kétirányból próbáltuk megközelíteni a dolgot így 3 év próbálkozás és rengeteg vizsgálat után: most lett volna a visszér műtétje, és egyúttal indítottuk volna a lombikot is. Sajnos csúszik minden, ráadásul már egy éve volt az átjárhatóságim, amit elég rosszul viseltem, és attól tartok újat fognak kérni. :( De nem lehet mit tenni, próbáljuk türelmesen elfogadni a jelenlegi helyzetet. Talán az a gondolat vigasztal egy picit, hogy nem biztos, hogy ez a legjobb időszak a terhességre, így legalább most valahogy nem irigylem (annyira) azokat az ismerőseimet akik éppen babát várnak.
2020. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
43 vagyok. Most kezdjük az első lombikot. Q10 et javasolt a doki, napi 5x1.
2020. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!