Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beágyazódás vagy menstruáció?

Beágyazódás vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
Fél évig nem volt menstruációm (szteroidos kezelés miatt) 3 hónapja vissza állt nagyából pár nap elteltével. Szeretnénk babát közbe pco-s is vagyok de tegnap minden jel nélkül elkezdtem barnázni ma meg véreztem kicsit de a hasa se görcsölt meg a cicijeim se fájtak mint menses elött szokott. Kérdésen az lenne ez lehet beágyazódás jele? Persze fogok menni orvoshoz még mielőtt jönnek az okosok hogy menjek orvoshoz csak kiváncsi vagyok mert soha nem volt ugy mensesem hogy ne görcsöltem volna. Nem tudom hogy ez most melyik lehet menses vagy tényleg beágyazódás jele. Szerintetek?
2020. ápr. 6. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Az biztos, hogy nem beágyazódás, az nem jár vérzéssel.
2020. ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Akkor én biztos álmodtam, 10 hetes terhes létemre, hogy volt beágyazódási vérzésem. Fél napig tartott, és csak a wc papíron látszott, tehát alig valami. Nem mensi idejében, előtte valamennyivel. Attól mert nem minden nőnek van, igenis létező dolog.

Tesztelj egyet, mielőtt orvishoz mész, teszt előbb látja, mint a nőgyógyász.

2020. ápr. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is a wc-papíron láttam csak azóta sincs semmi jele a mensesnek de már vér se..
2020. ápr. 6. 05:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj bátran! :) drukkolok
2020. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha ez beágyazódás lett volna esetleg mennyi idő után tesztelhetek mennyi nap teljen el ?
2020. ápr. 7. 06:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 3 terhessegbol egy babammal beagyazodasos vérzésem. Kicsi barnazas. Aznap már halvány pozitív lett a teszt, másnap erősebb.
2020. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb egy hét. Elvileg beágyazódástól olyan 1 hét körül már termelnie kellene hcg-t a szervezetnek. Úgyhogy szerintem valahogy így :) de a másik, ha késik a menstruáció akkor érdemes a leginkább
2020. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy a beagyazodastol egy hétre lehet tesztelni. Akkor már mondjuk persze tuti. De attól még lehet hamarabb. A hcg beagyazodastol kezd termelődni.
2020. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat közben konzultáltam telefonon nőgyógyászal aki azt mondta hogy beágyazódás után elkezdi a szervezet termelni a hcg-hormont de lehet 2 hét is mire valakinél tesztel kimutatható ember függő hogy mennyire dolgozik a hormon.
2020. ápr. 9. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!