Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Korai vetélések után sikeres...

Korai vetélések után sikeres terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eddig kétszer voltam terhes és mind a kétszer korai vetéléssel végződött. Érdeklődnék hogy aki járt már így, hány vetélés után sikerült a terhességet kihordani? Mi segített? Pl életmód beli változás? új pár? gyógyszer? Stb.

2020. ápr. 7. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdemes egészséges életmódot folytatni, de gondolom ezt nem kell említeni

Ki kell vizsgaltatni magad, nincs e valami hormon probléma, nálam pl progi hiány volt a baj.

3. Terhességem már sikeres volt

2020. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Új pár? Ez most komoly? Azt hittem ha gyereket tervez az ember azt a szerelmével teszi. :D
2020. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon korai veteleseknek altalaban genetikai okai vannak, semmit nem tehetsz ellene, nyilván ne emelj nehezet és ha sorozatos vetélés akkor más a helyzet.

1 vetélésem volt az 5. Héten 1 ciklus után teherbe estem, minden oké a babával, azóta meg is született.

Ezek IR és pajzsmirigy alulműködés mellett, annyi, hogy diétát tartottam és folyamatosan nézték az értékeim, annak megfelelően állították a gyógyszert.

2020. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 vetélésem volt, egy missed ab és egy spontán.

Én tudtam, hogy saját magam kell rendbe tennem lelkileg és testileg is, mert vékony alkat vagyok és tudtam, hogy a szervezetemnek szüksége van vitaminokra.

Úgyhogy én már 2 hónappal előtte szedtem a Trimeszter vitamint.

Elsőre sikerült a baba, bár az előtte lévő kettő is.

Most már 32 hetesen itt rugdos a kisbogyóm 🥰🥰


Megmagyarázhatatlan érzés volt még, hogy egyszerűen éreztem, hogy sikerülni fog most, és nem paráztam annyira már.

2020. ápr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Párom a szüleinek 3babaja lett, az első kettővel elvetelt.
2020. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Három korai vetélésem volt, minden vizsgálatot elvégeztettünk amit csak lehetett! 1évig tartott, mivel sok helyre nem könnyű rögtön bejutni és íd derült ki a gluténérzékenység, ami meglepő de okozhat vetélést, még nem próbálkozunk, elősször rendbe teszem a szervezetem "átállítom" és majd utána!
2020. ápr. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!