Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt valaki úgy, hogy már pár...

Volt valaki úgy, hogy már pár hónapig rendesen megjött neki szoptatás alatt, aztán hirtelen heteket késett?

Figyelt kérdés

16 hónapja szültem, szülés után 11 hónapra jött meg először. Dec.-jan.-ban 33 napra, majd 25 és 26 napra jött meg. Már azt hittem visszatér minden a régi kerékvágásba, és sikerülhet a baba. (Úgy néz ki, hogy terhesség kizárva.) 14 napja késik. Amikorra nem vártam előtte, az alatt, utána voltak mindjárt megjön érzéseim, hasfájások, görcsök 5 napig, de azóta elmúltak. Hőm magasabb, mint az alaphőm.

Nőgyógyásszal beszéltem telefonon, azt mondta, hogy szoptatás alatt nincs peteérés, nem jön létre terhesség, csak ha abbahagyom (1,5 koráig pedig szeretném szoptatni). Ez én úgy tudom, hogy egy nagyon régi nézet, sokan lettek e mellett várandósak. Elkeserít, hogy nekem miért nem sikerül a kettő egyszerre?

Csak azt szeretném tudni, hogy mire számítsak még szoptatás alatt? Ennyire össze-vissza lesz a menstruációm? Mikor sikerülhet így a baba? Tényleg el kéne választanom?



2020. ápr. 14. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol tanult a nőgyógyász de peteérés van menstruacio pedig nem, de van akinek még is megjön. De peteérés van.
2020. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, annyian lettek szoptatás alatt terhesek. Kb. hülyének nézett, hogy hogyan gondolom, hogy szoptatás alatt akarok várandós lenni.


Egyébként stresszes sem vagyok, hogy az miatt késhetne, ugye azért kevesebbet is szoptatok, szóval kicsit most meg lettem ezzel szívatva, hogy késik. Már kezdtem reménykedni, hogy esetleg baba (de nem görcsöltem rá).

2020. ápr. 14. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert !!
2020. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, előző! :)


A hőm ma 36,9 volt. Szóval magasan van még mindig.

2020. ápr. 15. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!