Olyanokkal beszélhetnék, taasztalatot cserélnék akik sorozatos elvetélők. Sikerült utánna a baba?

Figyelt kérdés

#vetélés #Teherbeesés nehézség
2020. ápr. 14. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer volt missed ab-m, aztán rá másfél évre egy spontán vetélés.

Harmadjára jött össze!

2020. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességem rendben volt, makd utána 4 vetélés. Voltunk minden létező vizsgálaton, konkrétumot nem találtak, de volt közben egy szívműtétem és a 6. terhességemet végig szúrtam clexannal. Az megmaradt. 5,5 év volt a két sikeres terhesség között.
2020. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

5 kémiai terhességem volt, egy iker vetélésem a terhesség 21. hetében, és van egy kislányom, akit épphogy meg tudtak még menteni. Hál' Istennek egészséges. Mindegyik lombikkal jött csak össze, spontán terhességem sohasem volt.

Egy csomó oka van ennek nálam: elzáródott petevezeték, méhfejlődési rendellenesség, méhnyak elégtelenség, pm. alulműködés, IR, trombózis hajlam, alloimmun probléma...

Mindezek ellenére nagyon szeretnénk még egy babát!

2020. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem még sajnos nincs babám, épp kaparom fel magam, harmadikon vagyok túl.

Segitetek kicsit pozitívan gondolkodni mert elkeseredtem. Sajnos nálunk velem van a baj ami vetélést okozhat, de jól jönne egy kis biztatás, sok vetélés után sem lehetetlen egy egészséges babuci, igaz?

2020. ápr. 14. 20:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom a a babák elvesztését, és szívből gratulálok akinek már összejött. Én még csak álmodozok róla
2020. ápr. 14. 20:04
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó le a kalappal hogy kitartottal és hittél benne hogy lehet babád.

Mond hogy csináltad hogy újra és újra felálltal és mentél előre.

En még kettő utan csak csak mindenki azt mondta majd a harmadik erre most nagyon osszetortem, és félek, hogy tovább

2020. ápr. 14. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En eddig ketszer estem teherbe es mind a ketto korai vetelessel vegzodott. A masodik most a napokban. Jelenleg en nem vagyok tul pozitiv a jovot illetoen, ugy erzem sose lesz gyerekem. A vetelesek okat pedig nem tudjuk.
2020. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka? Mondott valamit az orvos? Nekem kèt vetèlèsem volt. Mindegyik olyan 6.hèt körül.A harmadik hàla Isten itt szuszog mellettem 8 hónapos ès mellette 12 hetes terhes. Èn èletmódot vàltottam, fittneszeztem leadtam 10 kilòt, 66ròl 56ra. Ja ès elengedttem ezt a dolgot, nagyon nehèz volt, de megpròbàltam màsra összpontosítani. Ja, ès volt pcom is.IR- em nem de pcom igen..
2020. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Menni kell előre, mint egy faltörő kos... Én ezt csináltam. Nem vagyok már fiatal sem, mivel a kislányunk születésére 7 évet kellett várnunk. Tudtam, hogy 'nem érek rá' sajnálni magam, mert különben az önsajnálatommal elveszem a lehetőséget a leendő gyermekünktől. Mindig úgy gondoltam Rá, hogy Ő van valahol, hogy már létezik, csak nekem kell eljutnom Hozzá, nekem kell tennem Érte. Ez adta azt az anyai ösztön-szerű erőt, amivel mindenre képes egy édesanya.
2020. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam a terhesség megtartásáért felelős hormon pótlása segített. A pajzsmiriggyel van gond, de a WHO szerint megfelelt az érték, nem kezelték soha. Valahol olvastam, h. a TSH fele érték (200 alatt) jó. Az egészségüggyel óvatosnak kell lenni: I. Klinika: mindkét petevezető elzáródva; egy hónap múlva II. Klinika: mindkettő folyadékkal is átjárható. Régen volt, de egy diagnózis nem diagnózis: később miomát néztek terhességnek.
2020. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!