Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Izomláz szerű fájdalom mióta...

Izomláz szerű fájdalom mióta próbálkozunk a babával. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég fura,amit érzek..nem tudom volt-e valaki hasonlóan,mint én. Korábban óvszerrel védekeztünk,akkor semmi gond nem volt.1-1,5 hete pedig óvszer nélkül együtt vagyunk a babaprojekt miatt. Pár napja izomlázszerű fájdalom van a méhembe.Főleg,ha sokat jövök-megyek.

Nem értem..,míg óvszerrel voltunk semmi ilyen nem volt.Még ennyi idő alatt azt se mondhatom,hogy lehet terhes vagyok. Magnéziumot szedek napi egyet.


2020. ápr. 27. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem mar most raporogtel erre egy kicsit nem? Ha csak nem valami fertozest kaptal el, akar huvelyit akar hugyutit akkor kizart, hogy emiatt faj barmid is. Vagyis a huvelybemenet maximum, ha kidörzsölt, igy gumi nélkül
2020. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt sokszor ilyen,de pontosan nem tudom miért.Lehet kis "felfázás",de lehet érzékenyebb vagy.Én ilyenkor kamillás vízben fürödtem pár napig és elmúlt.Nem forróban,csak meleg vízben.Minden esetre,ha nem múlik,és van saját nőgyógyászod,telefonon próbáld felkeresni.

Mikor van a nemvárt napja?

2020. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
9-én van a nem várt nap :)
2020. ápr. 27. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Sajnos nem terhességet jelzett. Az okát nem tudom, szerintem rá voltam görcsölve, plusz edzeni is jártam, szerintem simán csak tényleg izomlázam volt.
2020. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet akkor a termékeny időszak miatt ilyen,nálam pl.inkább akkor fordult elő főleg,de nem minden hónapban.Csak tipp.Akár tényleg izomláz is lehet ténylegesen,ahogy az előző írja!#2
2020. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!