Pcos miatt babám lehet? A többi lent

Figyelt kérdés

2019 augusztus óta probalkotunk volna a párommal. Azonban nem jött meg. És mivel volt egy probalkozásunk így nem reménykedtünk hogy a baba miatt. Csak nem jött csak nem jött. De a teszt negatív. Fél év kimaradás után megjött az inofolicnak hála. Az első ciklusom 40 napos, a második 31 napos most tartok 36.napnál és a teszt negatív lett ma délután, pedig arra gondoltam hogy most talán sikerült hisz voltak jelek. Csalódottságomra negatív lett.. Se mensi se baba. És nem is érzem hogy megakarna jönni vagy sem.

Az inofolicról úgy gondoltam segít beállítani a menstruációt. De annyi rémtörténetet hallottam a pcos-ról hogy kiakaszt. Nem tudom azt sem hogy volt egyáltalán peteérés vagy sem mert nem éreztem. Nem tesztelek nem mérem a hőm sem. Csalódot lettem nagyon..


2020. ápr. 28. 17:05
 1/9 A kérdező kommentje:
És mivel volt egy probalkozásunk így reménykedtünk h a baba miatt********** (de lényegében valószínű pé-m sem volt)
2020. ápr. 28. 17:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Pcos-t hogyan kezeli az orvosod?
2020. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából ő mondta hogy gyógyszert nem akar felírni. Maradjunk annyiban hogy iszom az inofolicot napi 2 tasak, d vitamin, sport diéta. Ez volt októberben... Most a vírusra való tekintettel nem tudok vissza menni sem hozzá. Nem olyan életbe vágóan fontos.. Úgyhogy így nem megyek
2020. ápr. 28. 18:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Merckformintnem írt fel?
2020. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
A PCOS egy tartós állapot, ami kordában tartható, de egy türelem játék. Én 2 év alatt estem teherbe. Javaslom a 180 g CH diétát, mozgást, inofolicot, D-vitamint, Aviva tornát és a türelemet. TSH anti-TPO jó? Én elutasítottam a Clostit meg minden hormont, mert bőven 30 alatt voltam és úgy döntöttem ráérek, az se baj ha 2-3 év.
2020. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4es: nem írt fel
2020. ápr. 29. 16:35
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös: én is 30 alatt vagyok így én sem szeretnék gyógyszert.. Remélem elkerülhető lesz és spontán sikerülni fog egyszer
2020. ápr. 29. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Inofolic nem csodaszer, és az sem biztos hogy neked jól hat. Ha tavaly ősz óta nem jött meg, nálad komoly gondok vannak. A diéta és a sport elengedhetetlen, és a gyógyszer se ördögtől való ha ilyen komoly hormonproblémád van.

A d vitamin jó, ha ragaszkodsz az inofolichoz, én a helyedben lecserélném olyanra amiben folát van.

2020. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as: igazából nem ősztől mostanáig maradt ki hanem ősztől januárig. Fél év. Azóta 3x is megjött. Mostanaba fog megjönni a következő. De mióta iszom az inofolicot és azért gondoltam hogy az segített ebben.
2020. ápr. 30. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!