Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kèt hónapja nem jött meg....

Kèt hónapja nem jött meg. Terhes lehetek vagy csak a PCOS miatt?

Figyelt kérdés
Tesztet nem csináltam még. Úgy voltam vele , biztos nem soká meg jön . De eddig semmi. Van párkapcsolatom . Szedtem a trimeszter 1 et és a munkám miatt sokat mozogtam. Az utolsó vérzésem február 10-23-ig tartott és csak sötét színű maszatolas volt vagy kevés sötét színű barnazas. Azóta semmi! A kérdésem az, hogy mennyi esély van ilyen helyzetben a terhességre?

2020. ápr. 29. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, honnan tudjuk? Fontos infókat nem írtál. Peteérést tudod mikor volt, volt-e? Hány naposak a ciklusaid? Írtad, hogy szedsz vitamint, gondolom szeretnétek babát, nem védekeztek, akkor esély van rá.
2020. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy volt e peteérésem. Vagy, hogy mikor lehetett. Kicsit rendszertelen a menstruációm. Igen szeretnénk babát!
2020. ápr. 29. 22:19
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem Pco.

A barnazas lehet progi hiany jele anelkul meg nem igazan jon a gyerek.

2020. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A ciklusaim változóak. De általában 29 naposak
2020. ápr. 29. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Menj el endokrinologushoz! Konnyen megalapithato es kezelheto ha pcod van. Azutan johet a baba. Nekem is az van de nem veszes az allapotom kaptam gyogyszereket meg hatra van noi hormon panel azutan tovabb megyunk es igy majd sikerulni fog a baba.
2020. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyertlemu jel a pozitiv teszt!
2020. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretnék el menni endokrinologushoz ha vége ennek a vírusnak azonnal el megyek. Azért gondoltam terhességre mert ilyen sokáig még soha nem maradt ki, és a melleim is fájnak, néha szédelgek, felpuffadok, sokkal több vizet iszok mindig szomjas vagyok és ki szárad a szám.
2020. ápr. 29. 22:39
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Vegyel egy tesztet. Ha negativ irany a doki. Skriba Eszter a nogyogyaszom nekem egybol segitett endokrin pedig Koppany Viktoria😊
2020. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Holnap veszek egy tesztet
2020. ápr. 29. 23:03
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Én is gratulálok!
2020. ápr. 29. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!