Egy kérdés kérdése:

Hátrahajló méh?

Figyelt kérdés

Akinek hátrahajló méhe van, neki hogyan sikerült teherbe esnie?

Tippeket, ötleteket szeretnék kérni tőletek.

Köszönöm


2020. máj. 2. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Kutyapóz aztán hason fekvés. Ne görcsölj rá. Hátrahajló méhem van, voltak cisztáim is, és most jön a harmadik. Elsőhöz fél év kellett, másodikhoz 2 hónap, harmadikhoz 8 hónap.
2020. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Valami vitamint szedtél?

Gratulálok. 😊

Hány percig kell hason feküdni?

Köszönöm

2020. máj. 2. 12:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne gondold tul...semmit nem jelent a hátrahajló méh,nekem is az van,első gyerek második hónapban,második első hómspban megfogant.Mindenféle pózban csináltuk,és nem feküdtem utána sem gyertya állásban.
2020. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy lesz. Köszönöm
2020. máj. 2. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik alkalomból fogant, de épp abban az időszakban nem volt kutyapóz, az biztos. Legtöbbször én voltam felül. Én amit pluszban tettem, az volt, hogy fekve maradtam kicsit. Szerintem a hatrahajló méh semmiben nem jelent hátrányt, ez egy tévhit, ami bár nagyon idejét múlt.
2020. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsö hónapban összejött,nem szedtem vitamint,sima póz,kutya,hátulról -ezek mentek,utánna egy darabig fekvő helyzetben maradtam,nem álltam fel azonnal. Sok sikert!!
2020. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Én 2 éve szültem,fiatal dokim volt,ő azt mondta nehezebb teherbe esni hátrahajló méhhel
2020. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Orvosom mondta hogy hátrahajló méhem van és az átlagnál kicsit nagyobb a méhem.

Kicsit beparáztam ez miatt, de akkor nem kell.

Köszönöm a válaszokat

2020. máj. 2. 12:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz miatta. Felesleges. Olyan, mintha azt mondta volna, hogy jobb kezes vagy vagy balkezes. :)
2020. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége, hidd el.
2020. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!