Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki ért a hőgörbe értelmezéséh...

Aki ért a hőgörbe értelmezéséhez az legyen szíves segítsen. Lehetett peteérésem az elmúlt pár hónapban?

Figyelt kérdés

Hőgörbéim

[link]


[link]


Babát szeretnénk. Tavaly elvetéltem és azota semmi. 40-45 napos ciklusaim voltak. Iszom az inofolicot december óta, most ebben a ciklusba elkezdtem mellé premenst szedni hátha az segít.



2020. máj. 4. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első kép szerint akkor biztosan nem volt ovulációd. A második már kétesélyes, akár lehetett is, de ott a minőséggel gond van. Nálam néhány éve progeszteron hiány okozott ugyanilyen görbéket, a hiányt pedig nem megfelelő minőségű peteérés, azt pedig IR okozta. Mindenképp keress fel egy jó endokrinológust, biztosan tudnak segíteni.A legtöbb nőgyógyász simán el fog küldeni, hogy jók a ciklusaid.
2020. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első: az első képen 3 havi görbe van egyben. Ott is látszik, hogy volt ovuláció mindegyikben. A mostaniban is.
2020. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen az első képen 3 ciklus van a masodik képen az utolso kinagyítva.

Akkor valószínűleg megvolt a peteérésem csak lekéstünk róla? Vagy mégse volt mert én már nagyon bizonytalan vagyok. A doki meg szerintem ugy van vele hogy még fiatal vagyok ráérek vagy nem tudom.... pedig nem kis pénzeket hagyunk ott

2020. máj. 4. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik orvost. Meg egy endokrinológust. Neki mutasd meg a görbéket. Ha kell majd elküld vérvételre, abból fognak igazán jól látszani, hogy jók e a hormonok.
2020. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!