Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Folyamatos vetélések. Mit tegyek?

Folyamatos vetélések. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy éve próbálkozunk. Mindig elsőre össze jött, amikor élesbe együtt voltunk. Ez kétszer fordult elő, az első vetélés lett. Most megint össze jött, de itthon fekszek fenyegető vetéléssel. Magnéziumot és rutascorbint ajánlottak. Barnázgatok olykor. Reggel nagyobb folt volt, most kisebb. Korai szakaszba vagyok, így nem sok reményt látok :( ez után többet nem szeretnék próbálkozni. Belefáradtam.

31N


2020. máj. 11. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgálás, genetikailag is
2020. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg kivizsgáláson voltam, sok minden kiderül, amit kezelnek is. :(
2020. máj. 11. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha itt kérnél tanácsot:

[link]

2020. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szedtem egy évig tethesvitamint is, e vitamint, d vitamint stb.. Endokrinológiatól át sok helyen voltunk. Meddőségin még nem. Sok pénzünkbe van minden. Testileg és lelkileg belefáradtam :(
2020. máj. 11. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteront nem kaptál?
2020. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel!Nekem 3 volt,most 5 hós a kislányom.
2020. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem adtak progeszteront. Pedig rá is kérdeztem. Nem kell azt mondták
2020. máj. 12. 05:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Menj el egy maganlaborba es nezesd meg a szintjét!

Nekem sem akartak adni, aztan amikor vittem az alacsony eredmenyt, max dozist irtak fel egyből.

2020. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem folyamatos vetélés, hanem egy vetélés, meg 1 fenyegető. Valószínűleg a progeszteron meg is oldaná a dolgot. De legalábbis, még nem találtátok meg, hogy miért nem tudja fenntartani a szervezeted a terhességet.

Fájdalmas dolog ez lelkileg, de nem kell így összezuhanni, nem biztos, hogy elmegy ez a baba is. Ha ennyibe belefáradsz, akkor, már ne is haragudj, de egy újszülött mellett nagyon nagy bajban leszel.

2020. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsoval 100%ban egyetertek.
2020. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!