Ki tolhatja a méhpempő a ciklusomat? Okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Egy héttel később volt peteérésem(hő alapján) és a mellem sem feszül úgy mint szokott peteérés után. Pedig mindig nagyon szokott fájni és feszülni. Elvileg a peteérést segítené élő de most olyan mintha nem is lett volna. Okozhat problémát? Mindenkinek csak jó véleménye van róla így én is úgy gondoltam hogy egy ilyen természetes dolog nem árthat..

2020. máj. 15. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem abban a hónapban, amikor elkezdtem szedni, késett 1 hetet (előtte ilyen sosem volt). Peteéréssel kapcsolatban nem tudom, hogy volt e valami szokatlan, én sosem figyeltem, ebben sajnos nem tudok segíteni :/
2020. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Es lett babad utana? Hasznalhatott a mehpempo?
2020. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válaszért. Igen abban a hónapban terhes lettem. Előtte majdnem egy évig próbálkoztunk. Fogalmam sincs hogy ezért sikerülhetett vagy sem mert én nem hittem benne igazán de mégis pont abban a hónapban lett végre pozitív tesztem. :))
2020. dec. 8. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Dejoo:))) Gratulok!!
2020. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!