Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kistesóval próbálkozunk már 9...

Kistesóval próbálkozunk már 9 hónapja.Vérvételem volt ott kiderült,hogy nincs tüszőrepedésem.Most 2 napja voltam uh.-20mm tüszőt látott az orvos.tüszőrpesztő szuri és progi pótlásra duphaston kaptam.Valakinek sikerült ezekkel a rásegítésekkel a baba?

Figyelt kérdés

Eddig csak tüszőrepesztő szurit kaptam,de az önmagában nem segitett.Ha most sem sikerül akkor jön a lassan a meddőségi központ.

Tudom nem sok ez a 9 hónap,de a nagyobb gyerekek elsőre összejöttek.



2020. máj. 22. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Closti kúra nem volt még?
2020. jún. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem volt még. Viszon most sem sikerült,úgyhogy más utakon próbálkozunk. Bejelentkeztem egy meddőségi centrumba. Talán ott tudnak segíteni!
2020. jún. 15. 06:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta sikerült a baba?
2020. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!