Lombikosok hogyan tudtatok pozitívak maradni a sokadik sikertelen lombik után?

Figyelt kérdés
2 lombikon vagyok túl. A második missed ab lett a 9. héten mert leállt a szíve. Júliusban lesz a harmadik, de eléggé el vagyok most keseredve.

2020. máj. 22. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem ennek kellene kittenie a mindennapokat. Persze hogy így el vagy keseredve, de attól hogy van vagy nincs gyermeked, az élet nem áll meg.
2020. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
*kitennie
2020. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem elsőre összejött a gyerek első de meg bennem is van annyi empátia, hogy el tudom képzelni, hogy akinek nem jön, lombikol és meg el is megy a baba annak nem nagyon megy, hogy bármi másra gondoljon.
2020. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked hanyadik lombik sikerült? Nem is arról van szó, hogy megállna az élet, csak nagyon szeretnénk közös gyereket. Több mint 4 év küzdelem után most volt egy vetélés, és eléggé nehéz. Vannak azért programjaink, és éljük az életünk. Elvagyunk így is, de jó lenne ha lenne benne egy gyerek is.
2020. máj. 22. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a 4. sikerült, előtte a 3. beültetés 8. héten megállt, missab fejeztük be. Nagyon nehéz volt már negyedjére is bízni. De megráztam magam, magamnak azt mondtam, hogy nekem kell, hogy legyen legalább egy gyerekem, és aki feladja, az veszíthet, aki küzd, előbb utóbb célba ér.
2020. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értelek. Nálam is így eléggé hasonló mint nálad, csak nekünk eggyel kevesebb lombik volt. Sajnos azért nem mindenkinél van az, hogy küzd és sikerül. Vannak akiknek nem sikerül. De ezt a gondolatot általában próbálom elhesegetni.
2020. máj. 23. 12:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki nincs benne fogalma sincs milyen nehéz...

Én mindig úgy kezdtem bele, hogy volt valami támaszom, hogy na most ez más lesz! Addig nem keztem újra míg nem volt valami.

Végül 3 hetes harkányi kezelés után sikerült a lombik.

Sok erőt és kitartást kivánok!

10hetes fagyilány anyukája🥰

2020. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen ez így van. Sokan szeretnek nálunk is "okoskodni", aki nem is tudja milyen érzés ez. Hát nálunk most nem tudom miben lesz más. Legutóbb is fagyasztott volt, és missed ab lett. Most is fagyasztott lesz. Én most pl arra gondolok, hogy azt legalább már tudjuk hogy működik a beágyazódás. Reméljük most jól végződik majd. Köszi szépen a bíztatást😀 Neked gratulálok. Boldog babavárást!
2020. máj. 23. 17:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, már megszületett 10hetes😊

Volt egy biokémiaim, azután nekem is az adott erőt, hogy legalább már valami elindult 🙏🏻

és utána jött a lányom😊

Még egy új vitamin miatt vagy ha több progeszteront kaptam az is erőt adott😊 mindenben kapaszkodik az ember😊

2020. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálam is a 2. missed ab lett, szintén a 9. héten. Nagyon nehéz volt, de Amint lehetett, mentünk tovább. A missed ab decemberben volt, majd február végén kezdtük a következőt, ami sikerült, már 3,5 éves a nagylányunk. Azóta túl vagyunk a 4. lombikon is. 10 hónaposak az ikrek.

Kitartás! :)

2020. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!