Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő után állt helyre a...

Mennyi idő után állt helyre a ciklusa annak, akinek az Inofolic bekavart?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy kevert be? Nekem par nappal lett hosszabb a ciklusom, de utana mikor nem ittam, mar nem volt ugy.
2020. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Úgy néz ki, hogy nekem is hosszabb lesz. Holnap (nem) kellene megjönnie, de semmi tünetem.

2020. máj. 23. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Hmm lehet terhes vagy...?
2020. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2,5 év kudarc után az az utolsó, amire gondolni merek. Azért ellőttem most reggel egy tesztet kíváncsiságból hónapok óta először, de megint sikerült hómezőt produkálnom.
2020. máj. 24. 06:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Azert ezt nem nevezném bekavarásnak...
2020. máj. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, egyelőre nem biztos, hogy bekavart, de ha esetleg igen, akkor tudni szerettem volna, mire számíthatok.
2020. máj. 24. 06:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Kivizsgaltak mar benneteket?
2020. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ősz végén jutottunk el a meddőségi központba. Oda márciusra lett csak meg minden eredményünk (sok várakozási idő, főleg páromnak). Mire mentünk volna konzultációra, lefújtak mindent. Nyáron kezdhetjük előről az egészet, mert nekem sok vérvételes eredményem nyáron lejár. :-(
2020. máj. 24. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem állt vissza. A pajzsmirigy gyógyszerek segítségével rendeztük. A
2020. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!