Ma már negatív? Ovuteszt!

Figyelt kérdés
Tegnap volt nagyon erős a második csík, ma egy picit halványabb. Az a helyzet, hogy 30 mm-s tüszőt látott tegnap a doki, azt mondta 1 napon belül reped, a teszt is arra utal. Kicsit meglepődtem, hogy ekkora a tüsző, de azt mondta, clostilbegytnél előfordul. Ha tegnap este együtt voltunk, az elég, vagy inkább ma is legyünk együtt? Azért kérdezem, mert ma iszonyúan fáj a tüsző oldalán a hasam és kisugárzik a hüvelybe is a fájdalom, így sok kedvem nincs. Persze ha ezen múlik... [link]

2020. jún. 9. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a mai tegnapi tesztről rakj már fél egy közelebbit. A többi itt most nem lényeges. Ilyen távolról szerintem még ma is pozi.
2020. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem negatív.
2020. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Igaz, ezen jobban látszik 😊

2020. jún. 9. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a 12 még nem pozi. Csak a 13.

Azért tudom, mert az enyém is ilyen volt. És a negatív úgy nézett ki a pozi tesztem után mint a 12. napid.

Szerintem vagy a kövi vagy az azutáni lesz negatív.

Csak azért mondom, mert van akinek 2 napig pozi.

2020. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a 12. napi teszten valamivel erősebbnek tűnik a tesztcsík, a 13. napin kicsit gyengébb, de még mindig elég erős. A mait meglátjuk még,ha meglesz, feltöltöm azt is! Biztos, ami biztos, azért tegnap este is tettünk róla, hogy legyen esély. Tegnap nagyon fájt alul a hasam, ma már semmi, szerintem akkor lehetett a tüszőrepedés.
2020. jún. 10. 07:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Telón fordítva látszik :)

De nyilván élőben te látod jobban. Nekem is akkor reped amikor fáj.

Jókor voltatok együtt!

Drukkolok nagyon! 😊


Utolsó voltam

2020. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, hát ez a mai... 😂


[link]


Ez volt az utolsó tesztem, úgyhogy megismételni nem fogom, de negatívnak veszem. 😂

2020. jún. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!