Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pécsen a meddőségi központ...

Pécsen a meddőségi központ ingyenes?

Figyelt kérdés

Felhívtam őket, szerettem volna időpontot kérni, de azt mondták, hogy emailt kell nekik írni és akkor majd ők adnak időpontot.

Ezt még nem tettük meg, először még most a héten elmegyek a nőgyógyászhoz, meglátjuk ő mit mond, aztán egy hónap múlva endokrinológiára kaptam időpontot. Ezek ugye mind magán.

Viszont arra gondoltam, hogy talán a meddőségin ingyen lenne minden vizsgálat, és akkor nem kellene egy vagyont kifizetni.

2 órásba lettünk bejelentve a koronavírus miatt és hát most nagyon nem jönne jól anyagilag...konkrétan a havi fizetésem rámenne, ha mindent magán intéznék...

Labor, nőgyogyógyász, endokrinológus..

Arról nem is beszélve, hogy közben vesszük a méregdrága vitaminokat, ovulációs tesztek (az is egy vagyon, hiszen 5 darab van csak benne)..

el vagyok kicsit keseredve mivel már nagyon benne vagyok a korban..:( (34)



2020. jún. 15. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

En is jartam oda, szivesen segitek.


Eloszor is, nogyogyaszati papir kell, hogy mar 1eve probalkoztok sikertelenul.

Ezt megteheted maganban ill sima korhazban is.


Felhivod a kovetkezo szamot: 06 72 536 377


Lehet 10. Hivasra veszik fel de fel fogjak.

En varnagy akost ajanlom. Hozza jartam nala szultem es nala is fogok ujra.

Varnagynak van amugy ott a szuleszeten belul magan rendelese is. Keddenkent. Talan fogad ujjat.

De a meddosegiben ingyen van.

En akarhanyszor voltam ott

Peteeres kovetesen, mindig gyogyszer nelkul magatol sikerult egy masik honapban.


Segitokeszek, kedvesek alaposak.


Ha barmi tovabbi kerdesed van, irj privatban.

2020. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Most csináljuk az első lombikunkat ott. Most a járvány óta kérik az email kommunikációt, de nem kell semmilyen papír sehonnan. Írsz egy emailt, hogy első konzultációra kérsz időpontot, ha vannak leleteid azt csatolod, megadod a számod és hívnak. Ott ingyenesek a vizsgálatok.
2020. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ingyenes és nem kell semmilyen papír nődokitól.
2020. jún. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Értem, tehát a járvány miatt van az email.

Furcsálltam kicsit.

Akkor ezek szerint ha labor kell, vagy endokrinológus akkor azt is elintézhetem ingyen?

Hiszen endokrinológushoz is jóformán csak a baba miatt mennék.

Annyit mondtak , hogy csak friss citológia kell.

2020. jún. 16. 06:10
 5/8 A kérdező kommentje:

Még egy kérdésem lenne.

Házasoknak kell lennünk?

Nem elég a közös lakcím?

2020. jún. 16. 06:11
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Vagy házasnak, vagy bejelentett élettársi papír kell, de nem az első konzultációra. Majd ott mondják pontosan mi kell honnan. Nekem első konzultációra amit vinni kellett: 3 és 21 napi vérvétel eredmény, ugyanabból a ciklusból 12 napi UH, és friss cytológia. Ott csináltak egy laparos átjárhatóságit, ezután mehettünk lombikra.
2020. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

A peteeres figyeleshez nem kell se hazastars se elettarsi kapcsolat.

Viszont tolem is kertek legeloszor papirt.

Sot, rogton kerdeztek a dokim nevet is.

2020. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

a kérdéshez csak annyiban tudok hozzászólni, hogy nekem is Várnagy doki volt az orvosom, igaz én spontán estem teherbe, de alapos volt, nem fárasztott feleslegesen, ha nem volt kérdésem. Elmondtam neki, hogy császárt szeretnék és meg is indokoltam, belement, megértette a félelememet (volt egy ox. hiányos osztálytársam, nem is járhatott volna rendes suliba... na mindegy, megértette).

Eljött csak a zárómat aláírni, hogy mehessünk haza.

2020. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!