Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas AMH hormonnál szerintete...

Magas AMH hormonnál szerintetek lehetséges baba? Clostilbegy gyógyszer segitségevel.

Figyelt kérdés
Magas lett az Amh hormon értékem de a dokim akkor is felírta a Clostilbegyt gyógyszert. Olvasgattam de csak alacsony Amh értékű nők beszámolóját láttam. 3 éve szeretnénk babát. Nagyon el vagyok keseredve. Esetleg valakinek lett már igy baba? Köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 19. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda irni hogy látott endokrinológus.
2020. jún. 19. 15:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
magas amh az pcos gyanus. meg a baba elott rakd rendbe a hormonjaidat, a vercukrodat es altalaban az egesz szervezetedet. endokrinologus+nogyogyasz+dietetikus
2020. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, es ne hallgass azokra, akik rogton clostival meg fogamzasgatloval akarnak tomni
2020. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
PCOS-em van ez ki van mutatva. IR-em is van. Szedek rá gyógyszert. 160 grammos ch diétán vagyok. Endokrinológus és nőgyógyász is látott.Illetve dietetikussal is tartom a kapcsolatot.
2020. jún. 19. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is pcos-es vagyok, és magas az AMH hormonom. Viszont nekem nincsenek az inzulinommal problémám. Én egy évig probáltam rendbe tenni a menstruációmat, mondjuk nekem azon kívül, hogy nem menstruálok nem voltak más PCOS-es tüneteim, de sajnos semmi nem használt.

Utána én letrozol-t kaptam és azzal sikerült a 3. ciklusban teherbe esnem.

Magyarországon amúgy ezt clostilnegyt gyógyszert szokták inkább alkalmazni. Hasonlóan működik, mint a letrozol. Én a helyedben megprobálnám, mert sokaknak sikerül ezzel teherbe esni, vagy megkérdezhetnéd az orvosod a letrozol-lal kapcsolatban.

(Amúgy én a letrozol-t jobban ajánlanám, mert PCOS-es nőknél jobb eredményeket értek el vele, mint a clostilbegyt-tel, illetve elvileg kevesebb mellékhatása van. De ez ember függő is, valaminek ez segít, valakinek meg a másik.)

Esetleg te is utána olvashatsz ezeknek a gyógyszereknek.

Angolul a clostilbegyt-et clomifene, clomiphene vagy clomid-ként fogod megtaláni, a letrozol-t pedig letrozole vagy femara-ként.


Sok sikert!

2020. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is Pco-m van, maximum 2-3 érett tüszőm lett a clostytól. Azért mert magas az AMH nem lett a clostytól túlstimulálás, ha attól félsz. Baba nem lett tőle nekünk, de esély megvolt rá. Sok sikert kívánok!
2020. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A túl stimulálástól tartottam, de megnyugtattál egy kicsit! Köszönöm a válaszaitokat!
2020. jún. 21. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!