Ha ovu előtt két nappal voltunk együtt, és mégsem sikerült a baba, lehet valami gond velünk?

Figyelt kérdés

Ovu előtt két nappal is kicsi az esély a teherbeesésre?

Biztosra tudom az ovu napját.


2020. jún. 28. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb minden ciklusban 25% körül van az esély a teherbeesésre még akkor is ha amúgy rendben van mindkettőtöknél minden.Szóval az hogy elsőre nem lettél terhes semmit sem jelent.

35 év alatt 1 év sikertelenség után.35 felett fél év után ajánlják a kivizsgálást.

2020. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet. Honnan a bánatból tudnánk?


Amúgy ovukor kellene együtt lenni.

2020. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem ez az első sikertelen hónapunk. Persze, tudom h ovukor lenne nagyobb esélyünk, de párom 24 órában dolgozik, és általában pont úgy jön ki, hogy nincs itthon ovu napján. Másnap meg alszik.

Köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 28. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2 nappal ovu előtt fogant a kislányunk, most vagyok 30 hetes. Nem kicsi az esély ilyenkor, de ez nem jelenti azt, hogy biztosan lesz is belőle baba. Ha sokig nem sikerül, vizsgáltassátok ki magatokat.
2020. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi már 1 éve ovu körül vagyunk együtt, mégsem sikerül. Rendszeres ciklus, 22-23 cm tüsző, ami meg is reped, 9-10 mm nyálkahártya minden hónapban.. Onnan tudom, mert mindig akkor megyek orvoshoz ultrahangra.

Pár hete derült ki, hogy IR-em van de semmi nem utalt rá :(

2020. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsánat, mm a tüsző is.

Szerintem vizsgáltassátok ki magatokat, sok probléma tünetmentes. Nekem pl. minden más hormon jó.


Előző voltam.

2020. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!