Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha lombiknal kettőt ultettek...

Ha lombiknal kettőt ultettek be, lehetséges egyszerre a kettő mehen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Lombiknál nem lehet méhen kívüli, mivel a méhbe ültetik be az embriókat, tudtommal.
2020. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre nem tudok válaszolni, de el tudom képzelni. Ha egy méhen kívűli lesz, akkor szerintem arra is van kevés esély, hogy kettő rossz helyre kerül. De ha van is ilyen akkor elég ritka lehet.

Lehet méhenkívüli! Mi lombikozunk és zárójelentésen ott szerepel, hogy IVF során előfordulhat méhen kívüli terhesség. Igen a méhbe rakják, viszont sajnos kivándorolhat.

2020. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom nálam mi lesz az orvos szerint valószínű mehen kívüli! Hétfőn megyek vissza addig varnom kell!!! Ez nem veszélyes így? Azt monta valószínű hastukrozes lesz! Annyira el vagyok keseredve, második lombik és most még mehen kívüli!
2020. júl. 3. 22:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk azt mondták, hogy embryoglue használatával elkerülhető a méhen kívüli. Mi kertünk. Az a lombikunk sikeres lett.


A méhen kívüli előrehaladott terhesdégnél veszélyes. Pl 7-8-9 hetesen. 4-5 hetesen még nem.

Hcg-t néztek?

2020. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hcg nézték pozitív lett és vért is vettek azt nem tudom! Jól vagyok szerencsére nem erzek semmit, jobb esetben lehet felszivodik! Hetfon már talán többet tudok ha addig nem lesz baj!
2020. júl. 4. 13:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy van e hcg, mert hanem hogy duplázódik e.
2020. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap már többet tudok remelem:-(
2020. júl. 5. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Van friss hír? Nagyon szurkolok neked!
2020. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mind a kettőt mehen kívül volt, de szerencsére felszivododtt! Sajnos nekem a második lombik sem sikerült :( semmi baj nem adujuk fel :-) szeptemerben kezdjük a harmadikat! 😊
2020. júl. 10. 08:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom:( Tudom most nehéz, de legalább szerencséd is volt, unokanővéremnek kivették a petevezetékét emiatt. Mi pont most vagyunk a 3. lombikban, nekünk a 2.missed ab lett. Még mi se adjuk fel. Drukkolok nektek!
2020. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!