Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Beültetés után...

Lombikosok! Beültetés után mit csináltatok a 2 hétben amíg nem lehetett dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Tiltott dolgok e: porszívózás, takarítás, gazolás, bevásárlás, főzés? Azt tudom, hogy nem kell folyamatosan feküdni, de mégis mit jelent a kíméleti időszak?

2020. júl. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd túlzásba, nem kell pattogni, porszívózni meg ilyenek. Lassan, lazán, ennyi. Felkelsz, beágyazol, olvasgatsz, meglátogatod a szülőket, elmész ebédért, délután szieszta, kicsit pakolsz, ennyi.
2020. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először semmit, nem sikerült. Másodjára homeofficeban dolgoztam, és emelgetésen kívül minden házimunkát megcsináltam.
2020. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Fizikai munkát végzel, vagy miért nem lehet dolgozni? Én 4 napot voltam otthon, emelgetésen kívül mindent csináltam, főztem, lájtosan takarítgattam, sétáltam, olvastam, sorozatot néztem..... Utána már bejártam dolgozni, irodai munkám volt. Hármasikreim születtek első lombikból.
2020. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a doktornő mondta, hgy 2 hétig nem lehet menni dolgozni. Mi most megyünk pénteken a 3. beültetésre, és érdekelt más hogyan csinálja. Elsőnél kb semmit se csináltam, csak sétáltam, mert az elő volt írva. 2.-nál több mindent csináltam. Doki is azt mondja nem kell folyamatosan feküdni. 2. sikerült, kérdeztem pozi teszt után mit lehet csinálni. Azt mondta mindent, viszont nekem hematómám lett. Gondoltam rá, hogy lehet a porszívózásnak/gazolásnak is köze volt hozzá. Végül csak feküdni lehetett, elkezdett felszívódni a hematóma, de a szíve végül leállt:-(
2020. júl. 15. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Beültetés után két napig lustiztam de csak azért mert jól esett és szabin voltam. Egyébként nem feküdtem. Két nap szabi után ugyanúgy mentem dolgozni, kétszer másfél órát tömegközlekedtem stb. Elsőre sikerült, ikrek lettek.
2020. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!