Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos-es és inzulinrezisztencia...

Pcos-es és inzulinrezisztencias vagyok. Valamilyen mozgást el szeretnék kezdeni, a jóga jó lehet? A dietat tartom, jó lehet mellé a jóga is?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet a jóga, de bármi más is, pl. pilates, futás, úszás, torna. A lényeg, hogy szeresd és szívesen csináld. Én túráztam, kerékpároztam, tornáztam.
2020. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Aerob típusú testmozgás javasolt pulzuskontroll mellett, hogy ne lépd át a megfelelő zónát. Heti 3-4x 1 óra, plusz bemelegítés és nyújtás.
2020. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes írja inkább. A jóga és pilates alacsony intenzitásúak a cél eléréséhez, de kiegészítő edzésnek (mélyizmok erősítésére, nyújtásra) jók. Ám szükséges a magasabb intenzitású aerob edzés. Én crossfiteztem.
2020. júl. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én futok, illetve otthon lépcsőző + szobabicikli.
2020. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kiegészítő edzésnek gondoltam, mert minden nap rengeteget lépcsőzok és mozgok a munkám miatt.
2020. júl. 28. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ezt mondom de az nem edzés. Kardió edzésnek van eleje vége és a kettő között meghatározott ideig és meghatározott pulzussal végzett közepe. A munkahelyen rohangászás nem az.
2020. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!