Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminációs,lombikos anyukák...

Inszeminációs,lombikos anyukák írnátok?

Figyelt kérdés

Aki esetleg volt mostanában inszemen vagy lombikon írna?

Esetleg olyan akit megviselt vagy nehezen indult neki. Köszönöm :)



2020. aug. 21. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Most volt 2 hete a 2. inszemünk. Ma reggel tesztelt és sajnos nem sikerült most sem. PCT tesztünk lett pozitív, ezt leszámítva makk egészségesek vagyunk, így elvileg az inszem nekünk a megoldás erre a betegségemre. Nem értem miért nem sikerült most sem....

Szerencsére 3 év után én amennyi negatív tesztet fogtam a kezemben, nem visel megy egyáltalán. A beavatkozás után bízakodom mindig, de érzem, hogy a teszt negatív lesz, ahogy közeledik a dátum.

Lombik nekünk nem lesz. Párom semmiképp nem akarja, hogy akkor adag hormonnak legyek kitéve. Szerencsére closty engem már túl stimulált egyszer nagyon kis dózisban így csak bemfolát kapok.

Az első inszem a karantén bekövetkezte után 1 héttel lett volna. Az jobban megviselt, hogy úszik az egész és rettegtem, hogy idén neki sem tudunk indulni.

2020. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lombikos vagyok. Mit szeretnél tudni? Kérdezz nyugodtan. Volt 5 inszeminációnk már, és 3 lombik. Első lombik sikertelen lett, de abból lettek a fagyasztott embriók. 2.sikerült, de hematóma lett. Kórházba kerültem. Elkezdett felszívódni a hematóma, de kontrollon kiderült, hogy leállt a szíve. Műtét lett. 3.lombik sikerült,de üres maradt a petezsák. Most megy a vetélés😔 Gyűlölöm a negatív teszteket, mert 4 év alatt elég sok volt. De ez sokkal rosszabb, hogy sikerül végre, és vetélés lesz belőle😔
2020. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező és 2.

Nektek mi a gond? Miért nem lehet természetes úton baba?

2020. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok: nekem Pco-m van, magas prolaktin szint, Mthfr mutáció (véralvadás zavar). Ezekre gyógyszerrel rá lehet segíteni, eddig ennyi derült ki. Most kell majd menni kromoszóma vizsgálatra.
2020. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Huuu,hát nagyon sajnálom hogy nem jött össze,ez borzalmas olvasni..

Nálunk a férjemmel vannak problémák,kevés a jól mozgó spermája,így bejelentkeztünk a Kaáliba. Egyenlőre még az első beszélgetésre várunk.

Ott mi történik,milyen vizsgálatokat kell elvégezni? Mennyire stresszes ez az egész? Én lombikot semmiképp nem szeretnék. :(

2020. aug. 22. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok: Hát valóban nagyon nehéz helyzet ez😔 Én most azon is elgondolkoztam, hogy feladom. De még adok esélyt.

Első beszélgetésen csak kikérdi a doki az előzményeket: volt e bármilyen vizsgálat (minden ezzel kapcsolatos papirt vinni is kell), mióta próbálkoztok, mi fog történni majd. Inszem előtt azt tudom, hogy kérnek átjárhatósági vizsgálatot, meg hormonpanelt. Többi vizsgálatot nem tudom, csak a lombikos részét. Ha érdekel leírom, lehet hogy ugyanazt kérik végülis. Inszeminációnál nálam csak a stressz a várakozó 2 héten volt, hogy vajon sikerült e. Lombik azért már jóval stresszesebb: vajon mennyi tüsző lesz, vajon abban mennyi jó petesejt, mennyi embrió lesz, mennyi embrió marad, mennyit lehet lefagyasztani, beágyazódik e, és nálam már stressz az is hogy megmarad e.

Remélem nektek sikerül az inszem majd. 🤞🤞🤞

Régebben azt olvastam, hogy jobb eset az ha férfi probléma van, mert inszemnél/lombiknál sokaknak sikerül.

2020. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy tudnak javítani a spermák minőségén, mennyiségén. Gyakran elég a gyógyszer vagy egy kisebb orvosi beavatkozás. Az is lehet, hogy hosszú évek állnak előttetek, ezt nem lehet tudni sajnos, de nem kell feladni. Én sem akartam, aztán a 4 évre már magam is megértem a lombikra. Mindenkinek megvan a maga útja.
2020. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!