Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 160 grammos diétával,sporttal...

160 grammos diétával,sporttal és vitaminokkal ki mennyi idő alatt jött hekyre? Illetve mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

PCOS-em van.

Most kezdem a 3-as kezelést.

Mennyi idő alatt fejti ki a hatását?

És kinek mennyi idő alatt jött így a pocaklakó?


2020. aug. 21. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

2 év. Több sikertelen inszemináció után spontán.

Ez az első házasságom alatt volt.

Tudni kell, hogy abbahagytam a met szedését, mert folt lett q májamon. Meg nem akartam Több gyereket. Aztán a mostani férjemmel szilveszter éjjel nem védekeztünk, minek, nekem úgyis nehezen jön össze. 2 hét múlva pozi lett a teszt. Sajnos 2 héttel később elvetéltem.

Majd újra nekikezdtem a 3as kezelesnek, mikor legközelebb együtt voltunk, újra terhes lettem. Külföldön dolgozik és kb 3 havonta jön haza.

Jelenleg a 15 hétben járunk. Tartom a diétát, viszont kíváncsi voltam, milyenek a cukor értékeim, ha nem tartom. Hát felmegy 9 fölé, így már a 16 héten mennem kell cukor terhelésre. Pedig korábban nem volt baj a cukrommal terhesség alatt.

2020. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!