Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hányadik clostis hónap lett...

Hányadik clostis hónap lett sikeres nálatok?

Figyelt kérdés

Hányadik clostis hónapban jött össze a baba nektek? Esetleg szedtetek mást is mellé?

Vagy egyáltalán nem sikerült clostival a baba és tovább kellett menjetek?


2020. aug. 27. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, minden szervezet más. Ha valaki azt írja, elsőre, és neked nem így lesz, akkor csalódni fogsz. Nincs értemle kérdezgetni, mert csak stresszeled magad rajta.
2020. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a closti nem segitett, a dieta es a hormontorna (aviva torna) igen. Jobb kideriteni szerintem, miert kellene a closti, es az okoknak utanamenni. Ket spontan fogant gyerekem van.
2020. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem se segített a closti, viszont van 2 ismerősöm is akinek sikerült tőle a baba. Closti mellé progeszteront szoktak adni, mert vékonyítja a méhnyálkahártyát.
2020. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt már gyerekünk, de a tesó 1 év után sem sikerült

3 clostys hónapom volt ( nagyon görcsöltem tőle) így nem folytattam. Ez március volt. Decemberben elvetéltem 7 hetesen.

Hagytuk is az egészet.

Inkább új melót kerestem stb

A következő év augusztusában lettem terhes, ikrekkel.

A doki szerint a clostynak már ehhez biztos nincs köze, hisz majd 1,5 év eltelt.

2020. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A második clostis hónapban fogant meg a kislányunk, most vagyok 38 hetes.
2020. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első gyerekünk a 4 hónapos closti kúra alatt nem, hanem az azt követő ciklusnál jött össze.

Második gyerekünk az első clostis hónapban fogant.

Closti mellett Norculutot szedtem. (Mindig megdöbbent, hogy milyen sokaknak nem segített.)

2020. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 6 ciklusban szedtem, nekem sem segített. Tényleg az okokat kell megkeresni és kezelni. Nekem alacsony progiszint miatt írta a doki (meddőségi klinikán). Az alacsony progezsteront viszont az IR és a pm alulműködés okozta, így nyilván nem segíthetett a Closty.
2020. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!