Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció előtti barnázás...

Menstruáció előtti barnázás hormon problémára utal?

Figyelt kérdés
Fél éve nem védekezünk. Van már gyerekünk, hamar összejött anno. Amióta ismét próbálkozunk, azóta a szabályos 28 napos ciklusom kitolódott 35 naposra. Már fél éve így van. Eddig nem foglalkoztam vele, de a múlt hónapban és ma is, a vérzésemet 1 napnyi barnázás előzi meg. Azt olvastam, progeszteron hiányra utalhat, és addig a teherbe esés sem fog sikerilni amíg ez a baj fenn áll. Egyébként soha életemben nem barnáztam mensi előtt, esetleg csak utána amikor már kezdett elmúlni. Esetleg volt köztetek olyan akinek szintén ilyen gondja volt? Orvos csinált valamit?
2020. aug. 29. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Egy nap barnázás nem jelent hormonzavart. Olyankor több napi előtte és/vagy utána is van bárnázás. Akár 3-4 napig is.
2020. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mindig volt egy napig előtte, aggódtam is emiatt, de a 3. hónapban sikerült a baba.
2020. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Endometriózis miatt is lehet, bár annak is min. 2 napnak kellene lennie.
2020. aug. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több napos barnázásra kellett progeszteron kúrát csinálnom. Össze is jött utána a baba.
2020. aug. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2x szültem, a második szülésem után mindig volt 3-4 napig barnázás. Amíg nem akartam harmadik gyereket, nem nagyon foglalkoztam vele.

Eltelt 6 év, már több mint 1 éve rajta vagyok az új párommal a babán, elkezdett zavarni a dolog kb fél év után. Elkezdtem inni az Inofolic-ot, már 2 hét alatt helyrerakott, azóta nem barnázok mensi előtt. Azóta myo-inositolra váltottam, az ugyanolyan jó, csak nincs benne folsav (sokan nem tudják hasznosítani, csak a folátot).

Baba sajnos azóta sincs, IR-es vagyok és nemrég volt átjárhatóságim, úgyhogy nálunk kicsit több probléma van :/


Szerintem próbáld meg az Inofolic-ot (vagy simán myo-inositolt), nagyon sokat segíthet 😊

2020. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ❤
2020. aug. 30. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!