Használt valaki Ovaleapet?

Figyelt kérdés
Nem hianycikk? Simán meg lehet venni bármelyik patikában? Nagyon drága volt? Nem volt nehéz megszurni magatokat? Mi következő ciklussal kezdjük az inszemet, és izgulok. 😊
2020. szept. 4. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi Szegedre járunk a Kaáliba, mindig Szegeden váltjuk ki a gyógyszereket a Kabay patikában. Doki mondta nekünk, hogy inkább ott váltsuk ki, mert lakóhelyen nem biztos, hogy kapható. Júliusban 300Ft volt, de mi lombikozunk. Nem tudom, hogy ugyanannyi támogatás jár e midkét esetben. Nálunk a férjem adja be a szurikat, mert én nem bírok ránézni a tűkre. Sok sikert!
2020. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A szegedi Kabay Patikában mindig van, de pl.: egy Mars téren lévő patikában nincs Ovaleap.


A kis Pen-nel nagyon könnyű a szúrás, én már 12 adag Ovaleap-nél tartok és 19 adag Menopur-nál.


És a támogatás jár akkor is, ha inszeminációra készültök! :)


Sok sikert!

2020. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!