Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kétszer egymás utáni spontán...

Kétszer egymás utáni spontán vetélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másodjára vetéltem el spontán,5hetesen illetve 4 hetesen! Doki bajt problémát nem talált,TSH minden rendben,nem vagyok pcos,most vercsoport elemzesem van! Szerintetek mi lehet az oka? Már ki vagyok készülve egy év alatt második ment el,soha nem szültem eddig. Tervezett baba lenne! Mindig barna pecsetelessel kezdodik aztán megjön! Progeszteron exeltistet szedek,nektek vélemény? Mit tudnek tenni? Amikor tesztelek rá ket-három hétre mindig megjön!
2020. szept. 8. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy te is így jártál. Nekem is idén két vetélésem volt. Áprilisban 8.héten leállt a szíve, így műtéti befejezés volt. Augusztusban pedig üres maradt a petezsák. Mi lombikra járunk, így elég sok vizsgálat volt már: pl: cukor/inzulin terhelés, hormonok, teljes vérkép, stb.

A Kaáli intézetben kaptam egy papírt ha valaki sokszorosan elvetél akkor miket érdemes nézetni, hátha segítség neked is:

1.immunológiai infertilitás panel III

2.spermium ellenes antitest

3.foszfatidil inozitol ellenes antitest

4.lupus anticoaguláns

5.D3 vitaminszint

6.TSH, FT3, FT4

7.inzulin rezisztencia vizsgálata (3pontos)

8.Nk arány és funkcióTh1/Th2 irányultság vizsgálata

9.prolaktin szint-ha ez magas endocrinologiai vizsgálat

10. AMH

11. Thrombosis genetikai panel (Leiden, protrombin gén, PAI-1, MTHFR)

pl: Végh Judit immunológus Bp-en tud immunológiai sikertelenséggel kapcsolatban többet mondani, ezeket a vizsgálatokat szokta kérni, Synlabnál elérhetőek

2020. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!