Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fb-n van olyan csoport ahol...

Fb-n van olyan csoport ahol olyan anyukák vannak, akiknek nehezen jött össze a gyerek vagy még nem sikerült?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok már. 2 éve 8hónapja nem jön össze a kistesó és egyre nehezebben viselem. Mindenki ezt kérdezi, mikor lesz, jaj tuti, hogy most összejött, miért nincs még tesó stb. A gyermekünk is rágja a fülünket, hogy szeretne baba tesót. Jó lenne olyanokkal beszélgetni, akik velünk egy cipőben járnak. Amúgy úgy volt, hogy most kezdjük 2.szor komolyabban a kivizsgálást, de valahogy most lelkileg nem vagyok erre felkészülve és ugye itt a vírus is, majd márciusban visszatérünk rá. A probléma meg van, de tovább kell vizsgálódni, hogy mik a lehetőségeink. Nem is ez a lényeg most, hanem az, hogy ezt hogyan lehet túlélni, kezelni a sok okos embert leszerelni.
2020. szept. 16. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Trimeszter vitamin tapasztalatok
2020. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 évet vártunk az első gyerkőcre. Kérdezz nyugodtan. 😊
2020. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Várva várt babák.


Kérlek csak akkor jelentkezz ha elfogadod, hogy ez egy kedves, vitáktól mentes csoport, csak hogy támogassuk a másikat, ötleteljünk.

2020. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én facebookon nem vagyok fent, így a fő kérdésedre nem tudok válaszolni. Mi lassan már 5 éve küzdünk a babáért, nekünk még nincs gyerek. Megértelek, hogy ki vagy már lelkileg. Főleg, hogy még kérdezgetik is. Meg kellene tanulniuk az embereknek, hogy ezt felejtsék már el. Nálunk is sokan kérdezgették, főleg esküvő után. A válaszom hangulattól függöt mindig, vagy hogy ki kérdezi. Volt olyan, hogy azt mondtam "nem rajtunk múlik", "majd jön ha jönni akar", "persze, szeretnénk majd egyszer". Amikor rossz hangulatban voltam akkor csak annyit mondtam, hogy "majd egyszer". De volt olyan is, hogy valakinek azt mondtam nem illik ilyet kérdezni manapság. Mi már lombikra járunk, család nagy részének elmondtuk, így legalább felőlük nem jönnek már ezek a kérdések. De ez se jobb, mert most meg a lombikba kérdeznek bele. Ha gondolod írj nyugodtan, kitartást kívánok neked.
2020. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Én passzolok, nálunk a tesó nem jön már 5 éve. Most kezdtük másodszor a kivizsgálásokat, lassan lombik. Eltérést még sehol nem találtak.
2020. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teherbeesési problémák babára vágyók közössége.

Elég sokan vagyunk :)

2020. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!