Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma vagyok inszeminàció utáni...

Ma vagyok inszeminàció utáni 10.nap,tegnap óta erős szúró érzésem van a bal petefészkem körül estére olyan vagyok mint egy gömbbhal,és néha néha görcsölgetek is enyhén,más is érzett hasonlót? Ha igen sikeres volt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szia. A tüneteket a hcg okozza, az viszont még a 10. Dpon nagyon nagyon minimális, még a teszt ki sem mutatja. Ezt sajnos nem tudjuk, hogy neked miért vannak ilyen tüneteid. Viszont egy érzékeny teszt, 2 nap múlva kimutatná ha sikerült teherbe esni.
2020. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig tüneteket kerestem, de ilyenkor kapsz progeszteront is. Attól lehet puffadás, és sokminden. Hormonkezelésektől sok minden előfordulhat. Nálam is volt görcsölés, szurkálás, de sajnos nem sikerült(volt 5 inszem). Tudom pozitív történetet vártál. Remélem nektek azért sikerült, szurkolok! Lassan tesztelhetsz majd, az majd megmutatja pontosan.
2020. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hàt tesztelni nem nagyon merek annyit csalódttam már..:( majd csak a 14.napon
2020. szept. 23. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 inszem volt. Egyik sem sikerült. Semmi tünetem nem volt. 16. Napon kellett tesztelnem és aznap már nem használtam progit. 2 nap múlva jött meg mindig. Ez a tünet bármi lehet. 2 nap múlva egy érzékeny teszt nagy eséllyel kimutatja, hogy sikerült vagy sem.
2020. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 9. dpo-n vagyok ma inszem után, nekem pont ugyanúgy görcsölget a hasam, mintha meg akarna jönni, úgyhogy lassan el is engedem ezt a hónapot (is). Én a progreszterontól vagyok rosszul, gondolom nálad is ez okozza a tüneteket. De én sem fogok tesztelni a 14. napig.
2020. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kesves utolsó ne add fel ma azaz inszem utáni 11.napon pozitívat teszteltem! Elsem hiszem,nem merek még örülni teljesen csak ha az orvos mondja majd!
2020. szept. 24. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok:-) majd írd meg mi volt a dokinál. (2-es válaszoló)
2020. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Halkan gratulálok :) majd írd meg a vérvétel eredményét!
2020. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!