Lombikosok, nektek milyen időpontban kellett szúrni a gyógyszereket? Milyen mellékhatásaik voltak a stimuláció alatt?

Figyelt kérdés
Meg volt szabva, hogy hány órakor kell beadni? Ha igen, akkor munka mellett hogy oldottátok meg? Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok (pozitív és negatív is érdekel)?
2020. szept. 26. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A tüszőrepesztő szurinál meg volt mondva, hogy pontosan mikor kell beadni (de ez nekem eddig mindig esti időpont volt). A többi szurinál annyi volt a lényeg, hogy mindig nagyjából ugyanakkor adjuk be. Mellékhatás nekem a puffadás volt, de ez a sok tüsző miatt inkább. Volt olyan szuri amitől véraláfutásos lett a hasam. Más nem jut eszembe, én jól reagáltam rá. De van aki rosszabbul jár.
2020. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is úgy ahogy az első válaszolónak, csak épp nekem semmi mellékhatással nem járt. Azt viszont éreztem már a vége felé hogy érnek a tüszők, leszívás előtti napokban azért feszült néha rendesen. (15 petesejtet szívtak le)

Amikor stimuláció alatt vérvétel+UH-ról mentem dolgozni (hétfő-szerda-péntek) , akkor mikor beértem az irodába, ott szúrtam be a reggelit. (Mivel az aznapi vér+UH eredmény alapján változtattak az adagon ha kellett, így aznap úgy kellett menni hogy még nem adtam be magamnak)

2020. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!