Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha ovulaciokor volt tuszoreped...

Ha ovulaciokor volt tuszorepedes akkor az azt jelenti, hogy nem is maradhatott ciszta?

Figyelt kérdés
Probaltam utananezni neten, de nem talaltam egyertelmu valaszokat. Ilyen jellegu problemam meg nem volt nem ertek hozza, konkretan ciszta mikor meddig hogy "mukodik". Volt ovulaciom, tuszorepedesem, nyak megvolt es volt pecsetelo verzesem is. Utana pms tunetek, de a verzesem nem jon, terhessegi tesztek negativak. Cisztara gondoltam, hogy azert nem jon. Ugy olvastam, hogy a ciszta az konkretan a ki nem fakadt tuszo, de lehet rosszul tudom. Viszont ugye az nekem megvolt. Allhat a keses mogott ez a dolog?

2020. szept. 27. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A tüsszőrepedés és az ovuláció egy és ugyanaz. A pecsételő vérzés kevésbé normális. Lehet ciszta, de vsz inkább hormonzavar. Orvoshoz menj.
2020. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!