Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ajánljanál jó orvost Budapeste...

Ajánljanál jó orvost Budapesten ahhoz, hogy az elzárodott petevezetékemet orvosolják??? Tapasztalatból tudnának írni olyanok, akiknek sikerült a teherbe esés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ajánljatok nekem kérlek szépen jó orvost Budapesten ahhoz, hogy az elzárodott petevezetékemet orvosolják!!!

Tapasztalatból tudnának írni olyanok, akiknek sikerült a teherbe esés?

Köszönöm szépen előre is!


2020. okt. 1. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Azzal tisztában vagy, hogy az esetek nagy többségében nem lehet megnyitni az elzáródott petevezetéket? Az ilyen esetekben a lombik az egyetlen járható út. Nekünk úgy sikerült.
2020. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Nektek hol sikerült?

Köszönöm

2020. okt. 1. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a BMCbe jártunk dr Szűcs Zoltánhoz.
2020. okt. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, nekem is petevezetek elzáródást mondtak, 2 oldalit januárban, bele is vágtunk a lombikba, 2 beültetés sikertelen, meg se tapadt, utána kicsit megbántam, hogy nem néztem semmi alternatív megoldást. Sokan írták itt az Aviva tornát, májusi sikertelen lombik után júniusban egyből elkezdtem tornázni, meg a menzeszem is épp megvolt, majd láss csodát az első alkalommal teherbe estem. Spontán. Sajnos a 9 héten missed ab lett, nem fejlődött a méret 6 hetesnél tovább., valószínűleg a hormonok miatt lehet nem volt jó a petesejt, mert a lombik központban nem is akartak júniusban beültetést. Viszont ez egy pozitív hír, hogy természetesen sikerült, ezután folytatom a tornát és természetesen próbálkozunk.
2023. aug. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!