Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tényleg könnyű teherbeesni...

Tényleg könnyű teherbeesni vagy túlparázom?

Figyelt kérdés

Próbálam utánakeresni ennek, de alig találtam valamit.


Félek hogy szex közben teherbeesik a lány. Azoktól parázok hogy mondjuk leszop, elélvezek, rámegy a kezére aztán megujjazza magát, vagy a testemről a vaginájára folyik. Vagy hogy a szájába élvezek, csókolózunk, kinyalom aztán ettől. Meg amúgy is a szex utáni fürdés, ilyenkor nem lehet olyan hogy úgy mossa magát a lány hogy utána belemegy véletlen a vaginájába a testéről? Meg hogy ha csak hozzáérek az előváladékos cerkámhoz akkor utána megujjazom, attól lehet?


Tudom hogy egy csomó kérdés de nagyon zavar a dolog és vágom hogy van akinek rohadt nehéz teherbeesni, meg a biológiája bonyolult, de én tényleg nem akarom ennek az esélyét, de azt se hogy úgy sexeljünk mintha valami orvosi vizsgálat lenne.


2020. okt. 3. 22:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Tényleg.
2020. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Szedjen fogamzásgátló tablettát....
2020. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Valóban. Az egyes fogamzásgátló módszerek Pearl-indexének is érdemes utána nézni.
2020. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ne szexelj. Vagy több védekezési módszer. Mi pharmatex hüvelykúpot + óvszert használunk, ebben bízunk. Vagy óvszer + méhszájsapka stb...
2020. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Csak ezektől, amiket írtál, nem esik teherbe valaki.
2020. okt. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha mar kicsit rutinosabbak vagytok, megtanuljatok hogy mit mikor lehet, milyen sorrendben hogy fentieket elkeruljetek. Lassuk be eleg kicsi az eselye annak h a szajaba elvezel, nyelves csokot valtotok es ezutan kenyezteted oralisan.

Vedekezzetek es a spermaval kapcsolatos dolgok utan mar ne ujjazza meg magat. Ha megis igy szeretnetek, akkor fogamzasgatlo tabletta, pharmatex krem.

2020. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Ezektől nem lehet teherbeesni, csak attól ha berakod a farkadat, senki nem lett még terhes attól, hogy befolyt a sperma, megujjazta magát meg ilyenek, nem is tud addig befolyni, fürdővízzel pláne. Ki van ez találva. Gumi nélkül ne tedd be, meg ha kiszakadt akkor eseményutáni.
2020. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gumi+fogamzásgátló tabletta+nem mész el benne így se, hanem kiveszed= majdnem 100%os védekezés

De szerintem igy nem csinálják valami sokan 😂

2020. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

7-es vagyok

Kérdező! Szerintem ezt ne kérdezd meg itt,mert kis taknyosok válsszolnak és húzzák le az értelmes választ.

NEM lehet teherbeesni olyan módon, amiket írtál, normál szexhez meg védekezni kell.

39/n

2020. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!