Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek a méhpempő,...

Mi a véleményetek a méhpempő, vagy méhpempő kapszuláról a teherbeesés szempontjából?

Figyelt kérdés
Sajnos már 6 éve próbálkozunk sikertelenül a férjemmel. Minden létező dolgot kivizsgáltattunk, mindkettőnkél rendben van minden szervi és hormonális téren is. Túl vagyunk már több inszemináción és lombikom is. Több orvosnál jártam már, mindegyik azt mondta, hogy nem érti miért nem sikerül, így nem nagyon vagyok kisegítve...

2020. okt. 4. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat nincs, de több sikersztorit hallottam méhpempő kúra után.
2020. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vantel ***** válasza:
16%

A sors nem akarja,hogy sikerüljön!

Valamit helyre kellene tenni!

Ne a csodaszert keresd,hanem gondold át komolyabban miért nem fogan meg az a gyermek!

2020. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Anyám szeretett volna mégegy gyereket, nem vált be neki.
2020. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

2essel egyetértek.


Volt egy ismerős hàzaspàr 4 évig próbálkoztak, mindkettőnél minden oké volt, orvostól orvosig jàrtak...

Végül szétmentek 9 év utàn (ebből csak az utolsó 4 évben próbálkoztak)

Mindkettőnek lett pàrja pàr hónapon belül.

A nő kB fél év utàn terhes lett, a pasi baràtnője is még abban az évben.

Csak együtt nem ment nekik.

2020. okt. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

2: áldozathibáztatás lvl végtelen.


Mint amikor elmagyarázzák, hogy a ráknak lelki okai vannak, ergo a rákos magának okozta a bajt...

2020. okt. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eszem és pár napja lett pozitív a tesztem. Próbáld ki! Nem ártasz vele. Én mellé szedem a napi két tasak Inofolicot is.
2020. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5. Önvédelmi pszichológiai mechanizmus, hogy aki ügyesebb és okosabb (vagyis a beszélő) azzal ilyen nem történhetik.

Lehet lelki oka (stressz), és lehet olyasmi, aminek még nem jártatok utána vagy még nem tudják kimutatni. És hitetektől függően, beleláthattok valami útmutatást is.

Méhpempő azért - lombikhoz képest pláne -, nem egy nagy összeg. Ha nem vagy rá allergiás, szedd nyugodtan, bajod biztos nem lesz, és úgyis itt a vírus, hajrá immunerősítés. Általában 3 hónapot mondanak minden ilyesminek (vitamin, gyógynövény), mire lehet tapasztalni, hogy hat-e.

2020. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek
2020. okt. 5. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Kénes viz, Aviva torna? Probaltatok mar? A mehpemporol en is sok jot hallottam
2020. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális, én is ajánlom a méhpempőt,kb 1 év próbálkozás után 2 havi kúrát csináltam meg, a harmadikat már nem kellett elkezdenem.. :)

Persze nem tudom, hogy ez segített-e, de én hittem benne. :)

2021. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!