Ovulacio elott 2 nappal egyutt voltam a parommal. Sajnos akkortajt huvelytablettat kellett hasznalnom. Szerintetek van igy esely a teherbeesesre? Spermaolo hatasuak nagyon ezek a gyogyszerek? (Canesten huvelytabletta)

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedekeztetek? Ha nem, igen lehetsz terhes.
2020. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzéssel nem is szabadott volna szexelni, egyébként lehetsz terhes.
2020. okt. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat igen, tudom az ugy nem szerencses.. nem vedekeztunk, meg mas idopontra szamoltam az ovumat, meg ugye volt a gyogyszer is, igy gondoltam nulla szazalek lesz teherbeesni. Csak elobb jott a peteeres.
2020. okt. 17. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat akkor tesztelj mikor meg kellene jonnie ha nem jon meg.
2020. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyire még három és fél év próbálkozás után sem vagyok megőrülve, hogy bármilyen fertőzés mellett csak azért szexeljek, mert ovuláció van... Szerintem egy kicsit vegyétek kevésbé görcsösre a figurát.
2020. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze fogok tesztelni, ha nem jon meg. Fertozes nem biztos, hogy volt, enyhe tuneteim voltak elotte volt egy antibiotikum kuram es lehet, hogy csak a ph-m borult fel egy picit, biztonsag kedveert alkalmaztam. De le is irtam, h nem szamitottam ovura:D mindegy. Nemsokara kiderul. Csak a gyogyszer spermaolo hatasara lettem volna kivancsi. 3 es fel ev? Drukkolok, hogy osszejojjon minel hamarabb
2020. okt. 19. 00:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajjaj, az antibiotikumkúra bizony tud galibát csinálni! Nekem majdnem minden esetben van utána bajom. Teljesen szétvágja a hüvelyflórámat nekem is. Eddig még nem találtam olyan probiotikumot, ami használna, de ha valakinek van tippje, szívesen várom! 🙂


5-ös voltam.

2020. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!