Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a tapasztalat a progesztero...

Rizsaa kérdése:

Mi a tapasztalat a progeszteron krémről ? Doki szerint alacsony a szintem de nem adott ra semmit.

Figyelt kérdés
Ha magamtól veszek tudok vele ártani ? Sokszor barnázok. Pl el kezdtem enni mehpempot és kicsit barnazok. Lehet a mehpempo miatt is ? Nemtudom mi lenne a jó , kiváncsi vagyok progi krém kinek milyen hatással volt ? Ki melyiket használta ???

2020. okt. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a WTN-est használtam ciklushosszabbításra (23 naposak voltak), és bevált. Nekem az ajánlott mennyiség (napi 5 pumpálásnyi) sok volt, szerintem érdemes mindenkinek magához igazítani a napi adagot. A méhpempő úgy tudom,hatással van az ösztrogén/progeszteron arányra,én nem szedném.
2020. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm inkább helyre teszi nem ? Ha alacsony meg emeli , ha magas lejjebb viszi. Úgy tudom
2020. okt. 21. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált, de én 3x5öt kentem fel. Kicsit furcsa is nekem, hogy az egyesnek az 1x5 is sok volt. De hát mindenki szervezete más. Mindenesetre szerintem vegyél, ártani nem árt, ha helyesen van használva.
2020. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mehpempot hogy hasznalod? Valahol lattam, hogy az ovuig kell hasznalni, mert az osztrogen szintet emeli meg es utana mar nem kell
2020. dec. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eszem végig. Nem hagyok szünetet
2020. dec. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!