Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt-Ovitrelle-Utroges...

Clostilbegyt-Ovitrelle-Utrogestan kombó segített valakinek? Lett baba?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 09:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem csak Closty-Utrogestan kombó volt (megrepedt magától a tüsző szépen). Lett baba, most 6 hetes.
2020. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szuper, szívből gratulálok! Remélem mi is sikerrel járunk így lassan 2 év próbálkozás után..
2020. okt. 22. 09:52
 3/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Szurkolok nektek!
2020. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Nekem is Closty-Utrogestan volt, illetve még Duphaston. Egy olyan hónapban jött össze, amikor nem szedtem. (1. hónapban szedtem, 2. hónapban nem szedtem, mert nem tudtunk volna együtt lenni, 3. hónapban szedtem, 4. hónapban nem szedtem, mert az előző mensruációm olyan fájdalmas volt, hogy orvosi javaslatra nem szedtem Closty-t)

Az orvos azt mondta, hogy a Closty utáni 1-2 hónapban még lehet hatása, nekem a második havi Closty után sikerült.

2020. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De jó! Sok helyen olvasom, hogy segít. Nekem volt egy kémiai terhességem, de sajnos kiderült, hogy nem elég vastag a méhnyálkahártyám, vsz emiatt nem tudott akkor megtapadni. Ez az első ciklus amikor kaptam clostit, majd repesztő szurit és utrogestant. Ma vagyok fixen a 6.dpo-n. Folyamatos mensi szerű görcseim vannak tegnap este óta, de a mensi még korai. Reménykedem hogy hátha a beágyazódást érzem.. Jó lenne.
2020. okt. 22. 10:59
 6/27 anonim ***** válasza:

Szia! Én is most egy cipőben vagyok veled.

3 hónapna szedem az utrogestant, clostilt 1x kaptam előző ciklusban, akkor nem lett hatása, most a 2.hónapban (mikor nem szedtem) lett 1 tüsző, repesztőt (ovitrelle) is kaptam de nekem ma megjött. 3.án megyek vissza a dokihoz, ha akkor sem lesz 1nél több tüsző, vagy ne adj isten 0, el kell gondolkoznom az endokrinológián sajnos.

Mi 3 éve próbálkozunk lassan... Volt 2 kémiaim, az első 6 hónap után, a második rá egy évre.

Sok sikert nektek! Remélem szerencsével jársz :)

2020. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Tegnap este gyanúsan szúrt a hasam és hányingerem volt egész nap, a kedvenc kajámtól pedig kifejezetten rosszul lettem este, így csináltam két különböző tesztet, mindkettő halvány pozitív lett. Ma reggel is még látszódott a második csík, de jóval halványabban mint este. Gondolom ez rosszat jelent.. 😞
2020. okt. 24. 08:26
 8/27 anonim ***** válasza:

Utrogestant szeded még?

Amikor a tesztet megcsinálod utána 5 percig ha teljesen jól látod attól független hogy halvány, még nem baj ha száradás után halványabban látod! Ilyen nekem is volt. (Nekem mondjuk nem maradt meg de progi hiány miatt, akkor még nem szedtem) ne izgulj, pihenj sokat. Ovitrelle után hány nappal teszteltél? Becsapós mert nekem utána 12 nappal még halvány pozi volt a tesztem és csak másnap negatív.

2020. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen szedem az utrogestant pont ma egy hete (17.-e óta). Az otrivelle szuri pedig 10 napja volt, 14.-én. 4 szép nagy tüszőm volt (20-23 nm-esek). Egyértelműen látszódik a második csík ma reggel is, de jóval halványabb mint este volt. Ez aggaszt. 😞
2020. okt. 24. 09:09
 10/27 A kérdező kommentje:
Főleg hogy reggeli pisi és mégis jóval halványabb a csík mint a tegnap esti pisiből. 😞 Vsz most is kémiai lesz.
2020. okt. 24. 09:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!