Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS okozhat ilyet? Veletek...

PCOS okozhat ilyet? Veletek szokott lenni hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval nálam PCOS gyanúja áll fent, de még csak ezután megyek kivizsgáltatni, ha kapok végre időpontot.

Következő a helyzet. 23-án jött meg a menstruációm (28 napos ciklus).

Ma 26-án már csak kis barnás folyás maradt.

Ami fura, hogy most kezdenek a menszi tünetek előjönni, mikor már elmúlik.

Hányinger, idegesség, ma már fáj a derekam, a lábaim nehezek. Tegnap kezdett fájni a mellem...Ez is lehet PCOS tünet? Vagy csak simán ez most ilyen? Köszi előre is :)


2020. okt. 26. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, ezek nem PCOS tünetek.

PCOS tünetek közé tartozik a cisztás jellegű petefészek, rendszertelen menstruáció, több szőrnövekedés, akné, sokszor inzulinrezisztencia, hajhullás, hasi hízás/innen nehéz fogyás illetve egyes hormonok túlműködése.


Amikor erősen PCOS-es voltam akkor nekem pld. sose fájt a mellem, derékfájás meg menzesz előtt/elején volt.

De ebben a hónapban nekem is alig volt PMS-em, a patik és a sárkányüzemmód is, most, menzeszem vége felé jön ki. És már fél éve igazoltan nem vagyok PCOS-es. Szóval ja, ez most egy ilyen hónap + lehet vmi vírust is benyaltál.

2020. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, amiket leírtál tünetek megvannak szintén, csak gondoltam még ez is hozzátársulhat.

De akkor ez más, köszönöm :)

2020. okt. 27. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!